Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit nassoltok kismamák,...

Ti mit nassoltok kismamák, ami (relatíve) egészséges?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukrom magas volt, a mandula jött be nagyon.
2012. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rajongok és kívánom is az aszalt gyümölcsöket meg a különféle magokat. Aszalt gyümölcsből a cukrozatlant választom, piacon lehet kapni kimérten, úgy olcsóbb, mint a bolti bezacskózott, a kedvenc a vörösáfonya, aszalt almakarika. Imádom a dióféléket, főleg a jó ropogós paradiót.
2012. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is cukros vagyok. Túrót keverek össze natúr joghurttal és bele alma vagy körte. Olyan, mint a túrókrém és a gyümölcs miatt édes.

DMben lehet kapni kókusz chipset ami nem cukros, azt is lehet.

2012. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én éppen egy nagy tál fagyasztott szedret-meggyet-ribizlit eszem. A hideg még az émelygés miatt is remek. :)
2012. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tejhabosítóval felhabosítok egy kis langyos tejet és teszek bele mézet. A másik egészséges nass a zsírszegény túró reszelt citrommal és nyírfacukorral (nem vagyok cukros, csak vigyáznom kell a szénhidrátbevitellel)
2012. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor látom nem mindenki kínozza magát sárgarépával:-))) köszönöm szépen, eszek én is valami fagyasztott nyári gyümölcsöt:-)
2012. nov. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!