Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem eszi ki a cicit...

Miért nem eszi ki a cicit rendesen, pedig éhes és van is még benne?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a baj. Két hónapos a Babám. Az első hetekben sokkal többet evett mint kellett volna, most meg egyáltalán nem eszik annyit amennyit kéne elvileg. Egy ideig Colief cseppet kapott cumisüvegből, de azzal leálltam egyrészt mert már nem volt rá szükség, és mert úgy éreztem "kényelmesedik"a kis drágám. Ennek már majdnem két hete, és mégse hajlandó alaposan kiszívni, mi hja nem akarna megdolgozni vele. A bak csak az hogy így egyre kevesebb a tejem is, mivel én ha meggebedek sem tudom kifejni rendesen azt ami benne van, így az persze elpang, és utána kevesebbet termel. Ti voltatok hasonló helyzetben, mit csináltatok?

#sír #éhség #nem eszi ki
2013. febr. 15. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

JÓl tetted nagyon, hogy letettétek a cumisüveget, ügyes vagy, nagyon jó döntés és első lépés volt:)!

Hogyan fejezi be a szopit? Annyival, amennyit kiszopizik, jóllakik? Milyen gyakran kéretőzik mellre?

Az önmagában, hogy kevesebb a tejed nem baj, ha jól lakik vele, ilyen tájban szokott beállni a kereslet és a kínálat egyensúlya, azaz éppen annyi tej termelődik, amennyi a babának szükséges:).

2013. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak az avent kézi fejovel tudok fejni és úgy ahogy a használati leirasban van .kifejni muszaj lenne és ne pótolják neki hadd legyen kicsit élesebb max este pótolj hogy aludjatok kicsit és keress 1es újszülött cumit azon egy luk van nehezebb szívni és ne essék kétségbe csak lusta a gyerkoc a colief cseppet meg én kb 5ml tejben tettem és fecskendöből adom neki
2013. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!