Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudom, , visszahozni"...

Hogyan tudom, , visszahozni" az anyatej mennyiségét?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy válaszolótól,de nem írta hogy hogyan?Azt írta,hogy egy éven belül 4*hozta vissza...
2009. szept. 8. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért csökkent? Ha sűrűbben teszed cicire a babát, akkor az stimulálja és néhány nap alatt felszaporodik a tejed mennyisége. Ha elkezded rendszeresen fejni az is segít. Valamint lehet inni alkoholmentes sört, jók a rántott levesek is. És persze vannak mindenféle teák, homeopátiás szerek és bogyók. :)
2009. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából baj nincsen,mert a babm egészségesen fejlődik,volt,hogy fél kilót hízott egy hét alatt,csak úgy éreztem az elmúlt hetekben,mintha kevesebb lenne a tejcim,bár a baba sem kíván most többet.Jól éreztem,most jöttem a védőnőtől,az utóbbi egy hétben nem gyarapodott a kicsi,ami nála nem olyan nagy gond(fél éves lesz,és 7,7kg),de holnaptól megkezdjük a főzelékes pótlást.Viszont szeretném,ha továbbra is lenne sok-sok tejcim,hogy minél tovább szoptathassam...
2009. szept. 9. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Csak az első hónapokban híznak sokat, utánna már lecsökken a súlygyarapodás.Az hogy most nem hízott nem nagy gond, jó előre felszedte a kilókat.Minden baba más, a tiéd most ezt igényli.Szoptasd továbbra is igény szerint.A főzelékekkel mindig szopi után kínáld, persze ne rögtön (15-20 perc).Így fent tartható a tej mennyisége, de ha éhes enni fog.Ha ki akarsz váltani egy szopit, akkor előtte kínáld a főzit, de így kevesebb lesz a tejed.
2009. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Most látom hogy írtad fél éves lesz.Akkor meg teljesen normélis ha havonta 300-400gr-ot hízik.A lényeg hogy ne csokkenjen a súlya!
2009. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!