Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagymellű anyukáktól kérdezném...

Nagymellű anyukáktól kérdezném, h hogyan szoptassam 4 hetes babám éjjel fekve, mert sajnos az egyik kezemmel el kell húznom az orrától a mellem, h kapjon levegőt és félek, h bealszok, mert elég sokat van mellen a picim, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én is egy nagymellű anyuka vok, sajna én csak ülve tudtam szoptatni mert fekve nem volt jó. A mellem beborította a pici fejét, a kezem zsibbadt, kényelmetlen volt, és hát a bealvás. Sajna én éjjel nappal ülve csináltam. Nagyon fárasztó volt. Ez is egy nagy probléma. Sokan nem is gondolják hogy milyen nehézségekkel jár. Én mikor olyan bevásárló központot kerestem ahol van baba mama szoba kioktttak hogy tanuljam meg otthon a rejtett szoptatást hogy közösségben a padon is tudjam szopiztatni. Gondolom egy apró,Csöcs' írhatta.

Szóval fel a fejjel és a biztonság kedvéért ülve csináld ha tényleg nagy a melled. Ez van, ilyenkor nem is olyan jó hogy ekkora. :-)

Kitartás

2009. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagy a mellem és épp ezért el sem tudom képzelni, hogy fekve , hogy kényelmes. Ülve szoptass, keress egy jó kényelmes fotelt.Meg úgy biztonságosabb is ha a baba bealszik szopi közben az oké, de az anyuci ne aludjon.:) Tudom milyen nehéz én sem tudom elengedni a cicim míg szopizik.

2009. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm.akkor ez a sorsunk.
2009. szept. 24. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagy mellű vagyok és én nagyon jól tudok fektetve szoptatni, és egy jót alukálni is közben. A lényeg az hogy te egy kicsikét úgy legyél mintha hátra dőlnél, és a baba pedig legyen feljebb mint a mellbimbód úgy rakd a cicire. Nem kell majd eltartani. Ki kell tapasztalni. Nekem az első pillanattól fogva így cicilt, mert császárral született és úgy volt kényelmes!

Sok sikert

2009. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a nagymellű csapatban nyomulok, és fekve szoptatok. Annyira pici nózija van, néha picit el kell tartanom tőle, de nem nehéz. A tenyerem a mellem alatt van, és a hüvelykujjam az orra fölött.
2009. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan nagy mellem, de én mindig ülve szoptatok. Éjjel-nappal. Nem kényelmes fekve. Ez nem csak mellkérdés ezek szerint.

Egy kényelmes fotel kell és párnák. Szoktam én is bólintani szoptatás közben.

2009. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!