Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek ment a szoptatás,...

Akiknek ment a szoptatás, tudnátok tanácsot adni? Nemsokára megszületik a második babánk, és nagyon szeretném szoptatni. Az elsőnél egyáltalán nem ment, már a kórházból tápszerrel jöttünk haza sajnos.

Figyelt kérdés

Ami biztos hogy császárral születik,utána 12 órát feküdnöm kell,addig csak kihozzák mellre nem is tudom tenni.Ahogy már mozoghatok rögtön fejjek?Vagy csak szoptatás után?Milyen tejszaporítót egyek/igyak,szedjek?

Előre is köszönöm


2013. ápr. 28. 08:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket is....

Az a helyzet a sörrel,hogy a szagát sem bírom nem hogy megigyam.Az első babámmal kipróbáltam,már ez volt az utolsó amit megtettem,de olyan szinten nem bírom,hogy ki is jött belőlem.:(

Mindenképpen megpróbálom a lehető legtöbbet mellre tenni,és utána fejni.És ha kell mást sem csinálok egész nap.A kapszulát is bevetem,mert az egyetlen volt talán amit először nem próbáltam.

Szorítsatok hogy most sikerüljön,nagyon szeretném!!

2013. ápr. 29. 10:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!

Egyébként a citromos/almás stb sört sem tudod meginni?? Azokból is van alkoholmentes, és kb olyan ízű, mint a limonádé.

2013. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szoritok nagyon :)
2013. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!