Kezdek besokalni?

Figyelt kérdés
már nagyon nagyon csömöröm van a sok viztöl teátol amit innom kell persze a jo célért. de már a hányinger kerülget ha az innivalora gondolok. imádok szoptatni de egy kicsit besokaltam. mennyit igyak vagy hogy hogy meg is maradjon a tejmennyiségem
2013. máj. 31. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha akkor iszol, amikor szomjas vagy, az bőven elég. Nem kell annál többet.

Ihatsz gyümölcslevet vagy szörpöt is. (A tejjel vigyázz inkább)

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba?

ez lemaradt

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annyit igyal, amennyit kivansz. Nem kell tobb liternyi folyadek, persze, hogy besokallsz
2013. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mekkor a baba. SOk nőnek csak az elején kell figyelni rá és ha beindul akkor nem függ össze azzal hogy mit iszik eszik. Egyik ismerősöm is igy járt. Első 2 hónapban ha nem evett rengeteget nem volt teje. Áprilisban mult két éves a lánya pár hete nem szopik teje még mindig van....
2013. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3.5 hónapos a kiscsajszi
2013. máj. 31. 10:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor már bőven beállt a tejtermelés, nem kell "vedelni".


Egy tapasztalatom van ezzel:

fontos, hogy amikor éppen szomjas vagy, akkor azonnal igyál, ne halogasd, de elég annyit amennyit kívánsz. Én a második csemetével jártam úgy, hogy sokszor szomjas voltam, csak mindig valamit MÉG MEGCSINÁLTAM, mert a nagyobb gyerekem is kicsi volt, és ez kellett neki meg az, és mindig "sürgős" volt. NA akkor tényleg csökkent a tejmennyiségem, sokszor csak azt vettem már észre, hogy "mindjárt szomjan halok", és az nem jó.

De első babával ilyen veszély nincs, ha iszol, amikor kívánod és amennyit kívánsz, akkor minden rendben lesz!

első

2013. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Karamalz, alkoholmentes sör!!! Tuti! Finom, és jót is tesz a tejtermelésnek.
2013. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ó te szegény...

Én napi 1 liter folyadékot iszom meg,mert ennyi az igényem,ennyi esik jól,és nem kivánok többet.

5 hónapja szoptatok probléma nélkül!

Ne dőlj be minden hülyeségnek!!!

2013. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell orrba-szájba inni!

Igyál, ha szomjas vagy. Én mindig szopikor voltam, máskor nem is nagyon tudtam inni.

Meg nem csak ivással lehet pótolni a folyadékot. Ehetsz leveseket is, sok bennefőtt zöldséggel, husival, tésztával, vagy krémleveseket. A gyümölcsök-zöldségekenek is magas a folyadéktartalma.

Tejtermékek: tej, kefír, joghurt...

2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak annyit igyál, amennyi jól esik!

Karamalz, alkoholmentes sör nekem is nagyon bevált! Ha úgy érzem, nem elég a tej, ebéd után egy sör :) (mint a sörhasú papák vasárnaponként) Még lazának is érzem magam, hogy sörözök, míg a gyerkőc alszik!! :)) Estére tele mindkét cici, dőzsölhet a gyermek. :)

2013. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!