Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vissza lehet szoktatni az ágyába?

Mofli211 kérdése:

Vissza lehet szoktatni az ágyába?

Figyelt kérdés
A lányom most 4 hónapos és kb, 2 hónapos kora óta velem alszik. Mi is úgy kezdtük, hogy ringatással még az elején, mert akkor nem cumizott.Azután rászokott a cumira és nem kellett ringatni betettem az ágyába és nagy nehezen elaludt. De gyakran forgolódott, mozgolódott és kitakaródzott, így magunkhoz vettem és mára ez szokássá vált, csak velem alszik el, úgy hogy közben szorítja vagy a kezem vagy a pizsamámat.
2012. márc. 25. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet, de törekedj a fokozatosságra és menni fog. Ha nem, akkor van még kb 1 év vele alvásod.
2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is pont ez volt a helyzet,én azért vettem magam mellé mert sokat bukott.Ment is 9 hónapos koráig,de akkor már annyira ragaszkodott hozzám,hogy volt mikor a hátamra,hasamra mászott,hiába tettem vissza,fél perc múlva már megint ott volt.El sem tudom mondani mennyire fáradt voltam mindig!Szó szerint 10-15 perceket tudtam aludni!Most biztos sokan rossz anyának fognak tartani,de egyszerűen már nem bírtam tovább,kiságyát az ágyunk mellé húztam,ágyneműmet beletettem,és a babát egyszerűen átköltöztettem!Az első éjszaka rácson keresztül szorította a kezem,többször próbálkozott hozzám bújni.A második éjszaka kicsit csendesebb volt,4-5 napon meg már semmi nem volt!A kiságy még mindig mellettem van,az én ágyneműmet szokta megkapni,szépen végigalussza az éjszakákat,van hogy még megfogja a kezem,de édesen alszik tovább!:)
2012. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam is velem aludt kb 8 hónapos koráig. Őszintén szólva ez nekem is jó volt így, egyrészt mert addig szopizott, másrészt mert nekem is jó érzés volt, hogy ott szuszog mellettem:) Én az átszoktatást napközben kezdtem, nem az éjszakai alvással próbálkoztam. Szóval napközbeni alvásnál egyszer csak a kiságyába tettem aludni ( előtte csak babakocsiban volt hajlandó elaludni ha ringattam). Nehéz meccs volt,folyton felkapaszkodott, nem akart aludni. Nagyon következetesen és kitartóan újra és újra visszatettem aludni ( volt, hogy egymás után kb 30-szor). Ez napokig így ment, utána sokkal könnyebb lett, és már éjszakára is a saját ágyában alszik.
2012. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!