Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A kislányom 1 hónapos, és mindig azt csinálja, hogy éhesen felébred (hallom ahogy korog a gyomra) szopizik 2 percet vagy annyit se és bealszik rajta. Ha kihúzom a szájából és lerakom azonnal felébred és ordít, akkor fogom ráteszem a másik cicire, és kb 1 perc szopi után újra elalszik. Újra lerakom újra felébred és ordít :) újra szopi... és ezt eljátsszuk sokáig. Miért alszik be vajon? Hogy lehetne éber tartani? Hogy lehet rávenni arra hogy egyszerre szívjaki a tejecskét és utána aludjon?

2013. okt. 22. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsit drasztikusnak kell lenni, hogy ne aludjon el. A fülét sondorgatni a haját meghúzni. Kizárólag egy ciciből egyen, mert lelustul jobban, csak a könnyen jövőt fogja kiszívni és a tejed nem fog termelődni.
2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg annyira volt csak a lányom lusta, hogy alvás helyett üvöltött, mikor éhes volt, de hiába kínáltam neki, egyszerűen nem szívta! És ez még a kórházban volt, ott a védőnő és a dokik nyomogatták a tenyerét, dörzsölték a nyakát.
2013. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugyanilyen volt. Én elvittem orvoshoz, néztek vizeletet és vérképet, mert az aluszékonyság mögött fertőzés, vérszegénység is állhat. Az egyik vizsgálat eredményére még várunk. Én is próbáltam mindent, hogy ébren maradjon, de semmi nem vált be, a doktornéni sem tudta ébren tartani, amikor "próbaszoptatást" csináltunk. Kaptunk tápszert pótlásnak. Két napig kapott egy kicsit többet, így jól lakott, tudott pihenni, és egyre többet kezdett szopizni. Aztán el is hagytuk teljesen a tápszert. Én a helyedben azért elvinném orvoshoz, vagy legalábbis beszélnék vele.
2013. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!