Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sos! 8 hetesem beevett 250g-ot...

Sos! 8 hetesem beevett 250g-ot (csak anyatejes)! Ugye nem lesz baja? Jart vakaki igy?

Figyelt kérdés
Napkozben 130-150-et eszik, ejjel szokott kicsit nagyobbat, 170-180-at, de ezt sem mindig. Felhivtam a gyerekorvost, azt mondta, max kibukja. En most megis aggodom. Volt igy valaki?
2013. dec. 23. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Tedd félre a mérleget és majd nem aggódsz! :)

Igény szerint szoptatott baba annyit szopik, amennyire szüksége van éppen.

Ha finom a pizza, Te is benyomsz még egy szeletet, nem?


Én sosem mértem, csak az első babámat az első két hétben, de akkor is csak este egyszer, így látszott a súlynövekedés, de ő kicsit alacsony súllyal született.


Aztán soha többet. A védőnő megmérte kb. 6 hetente.

Neked is ezt javaslom!

2013. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mérd meg újra. A mérleg is tévedhet, sőt!

AMúgy meg a dokinak igaza van, a legrosszabb, ami történhet, hogy kihányja. Vagy "szimplán" sír 1-2 órát.

De a legvalószínűbb, hogy semmi baja nem lesz. Boldog karácsonyt!

2013. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ha nem mernem, nem is tudnam... Es meg ugy vettem le a cicirol, ha rajta mult volna, ki tudja mennyi lesz. Nem is szokott ennyi tejem lenni, foleg nem este.
2013. dec. 23. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Védőnőm azt tanácsolta, ne mérjem hogy mennyit eszik. Szerinte akkor csak fölöslegesen aggódnék. Szerintem az egészséges baba tudja mennyire van szüksége. A fiam este szokta igazán jóllakatni magát utána akár 6-8 órát alszik egyhuzamban kb. 2 hónapos kora óta. Nekem abban az időben cicizett legtöbbet amikor egy hónap alatt 5,5cm nőtt (1-2 hónap között).
2013. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem a fiam a 300 ml-t is bevágta. 1-2 hónapban 1200g-ot hízott és 5,5cm nőtt, 2-3 hónapban meg 800g-ot és 3cm nőtt.
2013. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meg csak nem is nyoszorog, nyugodtan alszik. Remelem igy is marad...
2013. dec. 23. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig mutat jól a mérleg!
2013. dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiam reggelente (8kor) nyomott be 200-250 gr-okat. Az "egy bögre tej" már egy külön mértékegység volt itthon. Néha vacsorára is ennyit evett.
2013. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max vissza jön mégis mi baja lenne? Minek méricskéled?
2013. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk 8 hetesen volt egy 3 napos nagy zabálása, mikor 250-eket evett minden étkezésre, aztán visszacsitult a dolog. Se nem hányt, se nem bukott. Valószínűleg mi akkor tudtuk le az első növekedési ugrást. Lehet, hogy nálatok is ez a helyzet.
2013. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!