Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Híztok vagy foytok szoptatás...

Híztok vagy foytok szoptatás alatt? 8 hetes a baba, és annyi vagyok amennyivel szülni mentem! Egyfolytában hízok! Mitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azt hittem,h ezzel csak én vagyok igy!(kicsit örülök,h nem)Én a várandóságot 61kgval kezdtem,szülni 74kilóval mentem és most 3,5hós a babám ésa annyi vagyok mint a szülés napján azaz 74kg!:-((((((((Én a szopiztatás elején sokat ettem,mert iszonyat éhség érzetem volt állandóan,de nem hittem volna,h ez igy rajtam marad!A ruhák egyálltalán nem jönnek föl,a torna nem segít ugyh marad az,h ha majd nem szopizunk akkor töröm magam,h lemenjen addig is élvezem a szopiztatást
2009. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

68 kg voltam a terhesség elején

85,5 kg-mal mentem szülni

71 kg-mal jöttem ki a kórházból

85 kg vagyok most és 8 hónapja szoptatok

(nem bánt, csak nem jók rám a régi ruháim)

2009. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mikor babás lettem 62kg voltam,

(bár előtte sokáig 56, szal nekem az is sok volt)

83 szülés előtt

73utána és az első 2 hétben -3kg, azóta 70kg vagyok

Mondjuk én csak 8hete szoptatok.

2009. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

50kg a versenysúlyom /szó szerint,sportolok/

73kg-val al mentem szülni

69kg itthon a szülés után /sirtam/

aztán szinte naponta mentek le a kilók,

pár hónapos volt mire újra 50kg voltam

most 1éves a kisfiam még elég sokat cicizik, nappal is éjszaka is 1x,2x.50kg vagyok


Nyugodtan kezdj el mozogni valamit ha mást nem nagyokat sétálni.Kitartás.

2009. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ne aggódj!!!...a baba megérzi ha stresszelsz most ez a lényeg,le fogysz!!!én 53 Kg-kezdtem 93-al mentem szülni XXL-es cuccok sem mind voltak jók rám,most 19 hós a lányom én meg 56 Kg.(nem fogyóztam ,...csak egyfolytában futok a gyerkőc után :).
2009. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!