Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás és fejés? Mennyi...

Szoptatás és fejés? Mennyi ideig szoptattál úgy, hogy mellette soha vagy csak ritkán fejtél?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Első két gyerekemmel sokat fejtem, tejadó is voltam, de a harmadiknál erre nem volt kapacitásom. Gyakorlatilag csak nagy ritkán fejtem, ha tejcsatorna eltömődést éreztem, vagy ha nagyon feszült egy mellem, mert épp többet aludt.

Őt 16,5 hónapig szoptattam. De nem azért hagytuk abba, mert nem volt már tej, más oka volt.

2014. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fejtem, 14 honapos a lanyom es meg szopizik.
2014. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9hós, szopik, és nem fejtem
2014. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nagyobbikkal még fejtem az első időszakban, 3 hónapos kora körül hagytam abban, 13 hónapig szoptattam. A kicsivel nem fejtem soha, ő 18 hónapig szopizott.
2014. jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hónapos koráig éjjel-nappal fejtem, mert műtétre készültem, és gyűjtöttem a tejet, arra az időszakra, amíg kórházban voltam. Ahogy hazajöttem a kórházból elraktam a fejőt, 16 hónapos koráig szopott, akkor is én untam meg, és szép lassan elválasztottam.
2014. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha nem fejtem szoptatás mellett. Mindkét gyerekemet 6 hónapig kizárólagosan szoptattam. Az első 9hónaposan nem akart szopizni, úgyhogy neki még 1 éves koráig fejtem a tejet. A pici 1 éves mült, még szopizik .
2014. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 "Lili" válasza:
Mi 7 hónaposak múltunk,és még mindig szinte csak tejet kap, soha sem fejtem, (ha kevesebb volt, akár 20 percenként is cicire tettem a babát) de mindig szépen beállt kereslet-kínálat!
2014. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

A lányom 40 hónapig szopott, az első hónapokban még volt, hogy rendszeresen fejtem, de miután 4 hó körül átálltunk az igény szerinti és kizárólagos szopira, többet nem, max. ha nagyon szükséges volt.

A fiamnál már ennyit se fejtem, 19 hós, még javában szopik.

2014. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!