Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyóssal vitázok szerintetek?

Anyóssal vitázok szerintetek?

Figyelt kérdés
1 hós lesz a babám hétfőn. Vannak napok mikor nyűgösebb vagy a front, de nem hasfájós. Szépen szopizik rengeteget hízott már. A lényeg az, anyós letámadott, hogy biztos szomjas és főzzek neki teát és adjam neki kis cukorral és citrommal. Én ellen vagyok ennek így meghallgattam és mondtam,hogy nem mivel elég a tejem. Szerintetek?
2014. jan. 18. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekemet kizarólagosan szoptattam 6 hónapos korukig, vizet sem adtam nekik addig. Nem azért, mert ősanya vagyok, hanem azért mert nem kellet nekik. Utana kaptak vizet poharból, csőrös itatóbol, nem volt gond. Cumisüveget még nem láttak.

Mindezt azért, mert felesleges gondot nem akartam a nyakamba venni. Szoptatni egyszerű, és a poharat is kónyebb tisztítani, mint a cumisüveget. A pohárból nem ciki 4 évesen inni, de cumisuvegból mar igen, és a fogaknak sem tesz jót.

Az anyatej nagy része víz, teht plussz víz felesleges.

2014. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ. Én is szoptatni szeretnék fél éves koráig. Remélem lesz addig tejem. Amúgy meg nem tudom, viszont folyamatosan mondja a grapefruit történetét. :D
2014. jan. 20. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!