Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet leszoktatni az...

JnéHN kérdése:

Hogy lehet leszoktatni az éjszakai szopizásról a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Csak este elalvásnál szopizik és éjjel, ha felkel.
2014. márc. 3. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! Mennyi idős? Kisfiam 20 hós korárig szopizott éjjel 1-2x, utána ő maga hagyta abba. 26 hósan meg én vettem el tőle teljesen a cicit. Ha nem zavar téged a dolog, szerintem ne szoktasd le.
2014. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 hónapos. Engem már nagyon zavar, mert sokat fenn van éjszaka. Nagyon sokszor meg is harap.
2014. márc. 4. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel próbálkoztál már? Próbáltál már vele beszélni? HOgy ő már nagy fiú, a picik szopiznak stb. Én így vettem el kisfiamtól a cicit, akkor már csak este szopizott lefekvés előtt, és néha reggel. Én úgy csináltam, hogy mondtam neki, hogy anya cicije, már fáj, mert nagy fiú vagy, erősen szívja. Kérte, odaadtam neki, akkor feljajdultam, mintha nagyon fájna. 2-3x csináltam meg első este. Nem sírt, csak nyekergett, de beletelt 1,5-2 órába mire elaludt. 2. este megint kérte, odaadtam, jajgattam. Már "csak" 1 óra hosszába telt az altatás. 3. este már nem is kereste. Ott maradtam mellette, simiztem, így szépen elaludt.
2014. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 hos gyerekemnek mondtam, amikor kerte, h csak este van cici. Es ejszaka nincs, csak kisuvegbe tea, vagy barmi mas innivalo. Nehany het alatt megszokta, siras nelkul. Eleinte odamentem megitatni, kesobb magatol ivott mar ha felebredt ejszaka, es nem akart kijonni a kisagyabol. Mara mar az esti szopit is elhagytuk. Neha mondja, h cici, de nem sir, nem viselte meg. Kitartast Neked!
2014. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele, de csak rázza a fejét, hogy nem. Meg volt már sokszor, hogy jajgattam, vagy felszisszentem, mert tényleg fájt, de akkor meg elkezdett sírni, mert nem akart fájdalmat okozni és bántotta a dolog.
2014. márc. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!