Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeretek szoptatni....

Nem szeretek szoptatni. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az anyatej a legjobb neki, de úgy érzem ez a szoptatàs dolog egy elváràs mindenki felől és hogy kötelező.imàdom a kislànyom, de fàj és szenvedésnek élem meg az egészet.lehet ez vmi lelki dolog de rettegek hogy mikor ébred enni.Tudom, sokan elítéltek ez miatt, de nagyon nagy megkönnyebbülés lenne ha nem kéne szoptatnom.

1hónapos baba anyukàja


2014. márc. 12. 11:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöldet adtam.mivel mindenkinek màs a véleménye,tapasztalata...

mindenesetre megnyugtató, hogy tudom van b. Terv is ha úgy döntök.köszönöm mindenkinek.

2014. márc. 12. 16:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok :) engem is lepontoztak, de nem zavar. Én így gondolom, hogy tényleg fantasztikus csoda az anyatej, de nem mindenáron. És ezt úgy mondom, hogy 6 hónapig csak szopott a kislányom, és utána meg 5 hónapig a hozzataplalas mellett. Szóval én is a szoptatás mellett vagyok, de inkább kapjon a baba tápszert mint egy depressziós anyukát.
2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is gondom van a szoptatással, de nem az, hogy nem szeretem, hanem hogy a kisfiam elég kis súllyal született, és nagyon hamar elfáradt a cicin, elaludt. Az első héten, amikor hazajöttünk, hiába volt gyakran mellen, és hittem azt, hogy jókat szopik, kiderült, hogy alig hízott, szinte semmit. Elkezdtük a szoptatás után tápszerezni, és szépen elkezdett hízni, de most meg kezd rászokni a cumira, és megint ott tartunk, hogy nyűglődés a szoptatás.

Próbáltam a fejést, kézzel, kézivel és elektromossal, nem megy, egy borzalom, 10-20 milli jön csak le, a mellbimbóm meg fáj.

Nem akartam tápszerezni, és utálom, hogy az utcán mindenkinek az első kérdése: "Jól vagytok? Szopik?"

Az ismerőseim, akik 12-15 hónapig szoptattak szúrós szemmel néznek, hogy elkezdtük a tápszert... tudom, hogy az anyatej a legjobb, de ki nézné el, hogy éhezik a gyermeke?

Szóval nekem ez a bajom, de szoptatni szeretek, szeretnék, meg sokkal egyszerűbb is mellre rakni, mint a tápszert kutyulni.... főleg éjjel....

:(

2014. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!