Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adhatok 1 éves babának...

Ellag kérdése:

Mit adhatok 1 éves babának anyatej helyett estére?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak. A késői etetést cumisüvegből szoktam adni, fagyasztott anyatejből. Nemsokára elfogy a készletem és nem tudom mi tévő legyek. Tápszert már nem szeretnék adni.
2014. márc. 18. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Pedig egy évesen még tápszert adj, mert a tejpépet vagy elfogadják vagy sem. Esetleg tejitalt.
2014. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezek mind tápszer alapúak. Vicc, hogy egy éve szoptatott babának, tápszert kell adni. :(
2014. márc. 18. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Adj nekik tejet, nem lesz semmi bajuk tőle. Jobb, mint a mű kaják.
2014. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
1.5 - 2 éves korig ne adj neki tejet még forralva sem. Le lehet pontozni nyugodtan, de bárki szakembert megkérdezel, ezt mondja és nem véletlen.
2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell 1 eves gyerkocoknek tapszert adni! Mar siman adhatsz nekik rendes tejet! Szoptak sokaig! En csak 2 honapig szoptattam de 10 hos koratol nem volt hajlando elvenni a tapszert, igaz nekem a tejet se akarta meginni, igy tejitalra valtottunk. Azt adj a gyerkoceidnek amit szivesen meginnanak. :-)
2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tejitalt adtam/adok, de a zabtej és a rizstej is jó lehet (otthon is készíthetsz, fillérekből kijön)!
2014. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehéntejet természetesen nem adok még nekik. A zabtejnek utána nézek, már hallottam róla. Köszönöm!
2014. márc. 18. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Én forralt kecsketejet adtam, először hígítva, majd tisztán. Kiváló immunerősítő, és a fehérjéje sem allergizál.
2014. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mandulatejet és a rizstejet is kipróbálhatjátok. Húzós ára van, az én lányom sajnos nem szerette meg egyiket sem. :( De hátha nálatok más lesz. :)
2014. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj növényi tejet házilag, zab, kókusz, mandula, keress receptet vagy írj privi
2014. márc. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!