Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azok az anyukák, akik már a...

Azok az anyukák, akik már a szülés után a kórházban használták a mellszívót, "hova került a tej"?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de amatőr, 1.babás vagyok. Ha a kórházban fejek már, miben tárolják azt a tejet? Kapok ott valamit, vagy erről nekem kell gondoskodnom? Vagy csak tejszaporító funkciója van és megy a "csapba"?
2014. ápr. 5. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kórházban még nem kell fejned. Én legalábbis nem fejtem. A 2. nap éjjelén lövellt be a tejem, de nem árasztott el a tej. Bőven volt még arra időm, hogy a 3. nap, miután hazaérkeztünk a kisfiammal, kényelmes körülmények között otthon megpróbáltam fejni. Egyébként pedig a kórházban is tudnak fejőgépet biztosítani, és ott gondoskodnak is a lefejt tejről.
2014. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Habár külföldön szültem, de itt volt a korházban pumpa.


Itt tejserkentönek kellett, vagy ha valakit már ilyen korán elöntött a tej.


Nekem nem volt, nem jött, és már mindent csináltam, így kiváncsiak voltak, hogy tényleg nem jön, vagy csak nem látszik a súlyon, de egy csepp sem jött.


Egy másik csajt megelöntött a tej, és hiába próbálták túróval, meg mindennel csillapítani, már nagyon vörösödött, így kikellett pumpálnia a csomókat, mert a baba annyit még nem ivott. Aznap megkapta a baba éjszaka, addig a hütöbe volt felcimkézve(volt a szoptatós szobába hütö a tejnek meg tápszernek). De kiüntötte a végén mert este nem tudott aludni és megszoptatta.

2014. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ahol én szültem volt tejkonyha és oda le lehetett adni.adtak üveget is berakták hütöbe és bármikor kikérhetted
2014. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem ott se mellszívót nem lehetett kérni, se edénykét.

Viszont rooming-in volt, tehát amit lefejt az ember azzal azt csinált amit akart: eltette a hűtőbe, odaadta a babának vagy kiöntötte...

Kérdezz rá előre hogy mi a szokás ott ahol szülni fogsz.

2014. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellett fejni. Adtak cumisüveget és abba fejtem. Mikor kész voltam betettem a hűtőbe, ami ott volt a kórteremben. Nekem kékfény alá tették a babám és nem szoptathattam. Amikor eljött az evés ideje, bevittem a csecsemősnek, ő megmelegítette és én az inkubátoron keresztül megetettem.
2014. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!