Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogy oldjátok meg ha el...

Ti hogy oldjátok meg ha el kell mennetek és kimarad vagy elcsuszik a szoptatás?

Figyelt kérdés
2honapos a baba, alig tudok elintézni valamit mert messze lakunk a központtol és ha el is viszem magammal szinte sehol nem tudom megszoptatni. Előfordul hogy késve érek haza és már megetették,ilyenkor fejek de ma pl 1,5 orát csuszott minden. A pici valamiért most aluszékonyabb nyűgösebb, lehet az idő. De majd szét durrannak a cicijeim. Ha például el kell mennem valahova és teljesen kimarad egy szoptatás mire hazaérek muszály fejnem de addigra meg felkel a kicsi. Kevés a tejem, pótolunk neki(hosszu sztori) és félek az a kicsi is elmegy igy. Valaki azt mondta az nem jo ha sűrűn feszül mert az jelez a szervezetnek hogy ne termeljen többet... Ti hogy oldjátok meg az ilyen eseteket? Apadni fog igy ha sűrün van ilyen?
2014. máj. 19. 19:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A védőnőt kérdeztem meg,paracetamolosat vettem be. azt még lehetne is de sokat vettem be. Éjszaka 3at és az egyiket közvetlen fejés előtt mikor hatott csak akkor tudtam megmozdulni h fejjek v valami.

Ilyet még sose éreztem,nagyon fájt. Jobban mint eddig bármi.

A kicsi hálisten átaludta a szenvedésem de mikor mar szopizhatott olyan boldog volt,két kézzel markolta a cicit ilyen még nem volt. És mikor befejezte mosolyogva elbóbiskolt. Olyan cuki volt.

No de remélem nem kapja el...

2014. máj. 22. 16:04
 22/22 xStefix ***** válasza:
Egyéni tapasztalat, de ha én beteg voltam, azt a szoptatott gyerekem sose kapta el, vagy csak minimális tüneteket produkált. (anyatej védő hatása) Ellenben ha csak ők voltak betegek, azt mindig rosszabbul viselték. Igaz, általánosságban sem vagyunk egy beteges család, szerencsére. :)
2014. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!