Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell leszoktatni a...

Hogyan kell leszoktatni a szopizásról?

Figyelt kérdés
20 hónapos a kislányom és még mindig szopizik,éjjel-nappal,nélküle nincs alvás.hogyan kezdjek neki a leszoktatáshoz?
2014. máj. 22. 08:17
 1/3 +bloodred+ ***** válasza:
100%

Én először a nappali, alvás előtti szopit vontam meg tőle, 15,5 hónapos volt (de nem vettem volna még el, csak állandó szélgörcsei voltak, gyanítottam, hogy a tejem miatt és így is lett). Volt sírás, követelés, pár alkalom erejéig. Aztán elaludt, csak igaz, hogy kicsit később, szóval tovább kellett altatni. Úgy 1 hét után már nem kérte, éjjel még szopizott, de kb. 3 héttel a nappali megvonás után tök egyedül elhagyta az éjjelit is.

Azóta már jól alszik és így bebizonyosodott számomra, hogy az én tejemet nem bírta.

Próbáld meg ezzel a módszerrel, hacsak nem kapsz jobb tanácsot, az eleje kicsit nehéz lesz, de az mind módszerrel.

Esetleg még, ha megpróbálnád, hogy adsz neki tejet alvás előtt, akkor nem kívánná úgy a cicit.

2014. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 +bloodred+ ***** válasza:
*minden módszerrel
2014. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Itt sok hasznos tippet olvashatsz:

[link]

2014. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!