Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti hogy viseltétek a szoptatás...

Ti hogy viseltétek a szoptatást? Volt olyan rokonotok, aki mindenáron látni akarta?

Figyelt kérdés
Mikor nővérem szült, a fél rokonság csak a szoptatásban gyönyörködött és az jutott eszembe, hogy ha én is odajutok, akkor tuti el fogom küldenia fenébe azt, aki odatolakodik. A saját anyukámat is beleértve, nem akarom, hogy házi mozi legyek. Nálatok volt ilyen probléma?
2014. jún. 9. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ahol en szultem oda bemehetnek a szobakba is a latogatok.na ebbol az kovetkezett h a negy nap alatt amit bent voltunk nem ket ember latott szoptatni.es persze mentem az ujszulottosztalyra mert nem tudtam helyesen mellre tenni...ott is voltak apukak.na bumm...legkevesbe erdekeltek....
2014. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!