Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell nyilvánosan szoptat...

Miért kell nyilvánosan szoptatni? Vagy ha muszáj miért nem diszkréten?

Figyelt kérdés

nem hiszem el hogy nem lehet megoldani hogy indulás előtt szoptasson valaki, vagy vigyen lefejt tejet üvegben stb

oké ha vészhelyzet van elhúzódik a nap stb akkor rendben.

DE! pl miért kell étteremben, miközben más jóízen eszi a vacsoráját és farkasszemet néz vele egy 120kilós nő kilógó melle..

rendben, ha muszáj szoptasson ott, de vagy takarja el magát kendővel, pulcsival akármi, vagy menjen ki a mellékhelységbe..


2014. jún. 20. 09:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
24%

Voltál már valahol síró éhes babával?

Ha igen akkor elég buta kérdés! A világ legtermesztésebb dolga! Te tányérból eszel ő cicizik! Speciel én kendővel oldottam meg!!

2014. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
A síró, éhes babát is meg lehet diszkréten szoptatni, ezzel semmi gond. De valóban, engem sem érdekel senki melle és én sem mutogattam volna soha az enyémet nyilvánosan. Ez csak intelligencia kérdése.
2014. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
62%
Üzenem annak aki neked támad, hogy létezik TEXTILPELENKA!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
Nos, az en gyerekem pl sose fogadta el üvegből. Indulás elott mindig megértettem, de pl 30 fokban megszomjazik, muszáj neki adni. Mondjuk az is igaz, hogy soha senki eszre nem vette, hog en szoptatok.
2014. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom miért nem lehet diszkréten, én textilpelussal takartam magam, és félreeső helyen szoptattam, ha úgy alakult, de mellékhelyiségbe nem mentem volna, fejni meg egyáltalán nem tudtam, van ilyen is.
2014. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én gyerek napkor ki mentem a fiammal a bucsuba (3 hós) és elkezdett nyűgösködni meleg volt és amikor otthonról elindultunk nem volt hajlandó szopizni (elötte fél órával evett) gondoltam nem leszünk sokáig de nem bírta ki beültünk egy étterem szerübe ott befordúltam a sarokba magamra terítettem egy kardigánt eltakart úgy szoptattam sajna nagyon melege volt úgy ugyhogy be mentem a wc-be és simán meg szoptattam!

ok hogy ez a világ legtermészetesebb dolga de lehet ezt diszkréten nem kell mindenkinek amutogatni a melleit mert természetes a szoptatás....!

2014. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

amit írtok hogy diszkréten eltakarva, ezzel semmi gond , ez a normális.

azzal van bajom amikor tényleg premier plán full pucér mellel szoptat valaki

2014. jún. 20. 09:35
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik szeretik mutogatni magukat. Szoptatós anyák közt is van mindenféle lelkületű ember, akiket te látsz kidobott mellel szoptatni, azok sima feltűnési viszketegségben szenvedők. Ugyanúgy mint azok, akik öv méretű miniszoknyában, teljesen átlátszó ruhában vagy hasig dekoltált felsőben flangálnak. Ott is látsz mindent.

Ha valaki úgy szoptat, h minden látszódik premier plánban akkor bizony unintelligens vagy másban szürke egér és csak ezzel tudja felhívni magára a figyelmet.

2014. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem támadásból írtam! Én is letakartam a bébit mikor szopizott!! De nem mindig lehet megoldani hogy otthon egyen a kicsi! Ahogy más is írta! :)
2014. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem lep meg. Amilyen felsőkben melegben egyesek rohangálnak, több látszik a mellekből, mint szoptatáskor. Mindneki annyira teheti ki amije van, amennyire akarja. Hidegen hagy. Személy szerint úgy érzem, több mellet látok egy villamoson egy nyári napon délben.
2014. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!