Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesítene ez...

Titeket nem idegesítene ez fel? (Amikor már nyilvánosan is tudja mindenki, hogy babát vársz)

Figyelt kérdés

Ha a párod egy ismerőse (csaj,akivel csak beszélőviszonyban voltak, vagy fél éve nem is beszélnek) megkérdezi párodtól, hogy akartátok ezt a gyereket? Vigyorgó fejekkel? A párod erre meg azt válaszolja, hogy ISIS?????? Amikor tudatosan "csináltuk" ( bocsi a durva kifejezésért, de na...) a babát?!


Engem rohadtul felidegel. Túllihegem? Szerintem senkinek semmi köze ehhez....


2014. jan. 3. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezted a párod,hogy miért válaszolta ezt?
2014. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2014. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De, ráadásul elég gyanús is, hogy a párod miért válaszolt ilyet.

Engem nem is a kérdés idegesítene fel, hanem a párom reakciója. Olyan mintha a csaj előtt nem akarná felvállalni, hogy igenis, akarta.

Kicsit olyan, mintha akarna, vagy akart volna ettől a csajtól valamit.

2014. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg olyan mintha szégyellné a haverjai előtt ami elég fura, nem vall túl érett jellemre, ezért kérdezem, hogy hány éves.
2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy kinek van köze hozzá, hanem hogy mit válaszol erre valaki. A párod bunkón válaszolt. Mi az, hogy isis????
2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fél év együttélés után (egyből összeköltöztünk az első hónapban) jött az első lányunk.

Sokáig kérdezgették, hogy becsúszott?! Mondtuk, hogy nem.

Mégis 30 évesen mire várjunk?! Úgy, hogy előtte már 6 éve ismertük egymást és konkrétan barátságból szövődött a szerelem?! És ezt mindenki tudta.. mégis - mégis voltak ilyen kérdések.


Aztán jött az, hogy esküvő nem lesz-e?! Mondtuk, hogy egyenlőre biztos, hogy nem.

Végül 9 hónapos volt a lányunk, amikor összeházasodtunk SAJÁT DÖNTÉSÜNK ALAPJÁN, de oda már csak olyan embereket és családtagokat hívtunk meg, akik végig mellettünk álltak és velünk voltak.


Most várjuk a második lányunkat, napok - percek - órák kérdése. És, ha hiszed, ha nem .. még mindig megkérdezi egy - két jó fej emberke, hogy becsúszott?!


Igazából nem értem, hogy miért csúszott volna be?! Manapság ez lenne a divat? Becsúszott - korszakot élünk?!

2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 26 éves a párom. Úgy jött ez a babóca, hogy már vagy 2 hónapja beszéltük,hogy vágyunk rá, aztán úgy döntöttünk nem védekezünk. Nem is gondoltuk, hogy rögtön az első hónapban összejön, de igenis tudatos volt. és most nagyon rosszul esik ez az isis válasza. Azt mondja sose akart semmit a csajtól.
2014. jan. 3. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ja, mert a média azt sugallja, hogy ciki ha gyereked van.

A menő nő ideál: 35 éves, szingli bombázó, aki tökéletesen elvan pasi nélkül a kutyájával, dübörög a karrierje stb.

A menő pasi: 40 éves léha rossz fiú akinek semmi célja az életben mint egymás után d..ni a nőket.

Ezért aztán ha valaki huszonévesen babát vállal biztos hogy nem tervezte, ribi, és az senkinek eszébe sem jut hogy esetleg nem akart várni vele addig amig több lesz a vetélési esélye mint a baba esélye.

Ez a 21. század értékrendje. ez van.

2014. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem akar semmit a csajtól, akkor mond meg neki hogy jó lenne ha mások előtt is felvállalná a tettei mögötti tudatosságot. Egyébként meg nem is nagyon értem, nem vagytok házasok? Ha azok vagytok, ne is járjon olyan a fejedben hogy mástól akarna valamit, kicsit friss még a kapcsolat ahhoz hogy másfelé nézelődjön, és gondolom szilárd a kapcsolat különben nem vállaltatok volna gyereket. Bízz meg benne, de beszélj vele őszintén erről, hogy mit érez, miért mondta ezt
2014. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen manapság ez a divat úgy tűnik sajnos. Amúgy 2. baba, esedékes már egy kistesó 4 éves korára.
2014. jan. 3. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!