Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kell nyilvánosan szoptat...

Miért kell nyilvánosan szoptatni? Vagy ha muszáj miért nem diszkréten?

Figyelt kérdés

nem hiszem el hogy nem lehet megoldani hogy indulás előtt szoptasson valaki, vagy vigyen lefejt tejet üvegben stb

oké ha vészhelyzet van elhúzódik a nap stb akkor rendben.

DE! pl miért kell étteremben, miközben más jóízen eszi a vacsoráját és farkasszemet néz vele egy 120kilós nő kilógó melle..

rendben, ha muszáj szoptasson ott, de vagy takarja el magát kendővel, pulcsival akármi, vagy menjen ki a mellékhelységbe..


2014. jún. 20. 09:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
70%
38-as vagyok. Én nő vagyok, egy 2 éves gyerek anyukája. Elhiheted, hogy utolsó szórakozásom lenne más nők melleit bámulni. Még a hideg is ráz a gondolattól, hogy (a kérdésben említett példánál maradva) egy étteremben a szemben lévő asztalnál melleit öntudatosan kicsapó nagy magyar anya "természetes" viselkedését kelljen bámulnom.
2014. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
70%

És akkor miért kell belém kötnöd 37-es?

Mások is hasonló véleményen vannak mint én még se piszkálod őket csak engem spécéztél ki?

(35)

2014. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem Spécéztelek ki, mert ilyen magyar szó nincsen, max. kiPécéztelek, de erről sincs szó.

Rajtad kívül senki nem beszélt tolerálhatatlan, ironikusnak álcázott stílusban az anyaságról.

Sosem szoptattam nyilvános helyen, tehát a véleményem e ponton nem tér el a tiédtől, de gyűlölöm a kettős mércét, azt meg felháborítónak tartom, ha valaki degradálja az anyaság természetes jelenségeit, miközben - ahogy írta egy másik válaszadó - megtűri, és természetesnek tartja a kihívó öltözködés közepette mutogatott nőiséget.

2014. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!