Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel kezelitek a náthát...

Mivel kezelitek a náthát szoptatós anyukák? Nem szeretnék bevenni semmit, de elviselhetetlen már ez az állapot. Lázam nincs, nem köhögök, torkom nem fáj, csak tele az orrom és a "fejem" már 3. napja, és folymatosan tüsszögök.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tengervizes orrsprayt mertem használni, vagy próbálj meg coryzaliat szedni, az náthára való homeós bogyó
2010. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oscillococcinumot nyugodtan szedhetsz, ez homeós szer és nagyon jó. Az orrdugulásra meg nagyon bevált az Euphorbium orrspray, szintén homeós. Én 16 hónapja szoptatok, ha kell ezeket használom.
2010. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

homeopátiával próbálkoztál már? Tüneti szer a Coryzalia, megelőző pedig az echinacea és a vírusos megbetegedések ellen megelőzésre és kezelésre az Oscillococcinum. Nekünk bevált, a Coryzaliát csak akkora gyerkőc eheti aki már el tud szopogatni gyógyszert, de az utóbbiak már egészen kicsi manókának is adható. Kismamának és szoptatósnak is használható. Bővebbet a homeo-s fórumokon, oldalakon. hasznos!!

Én még használok Sinupret-et és Stodal-t is.


Jobbulást!

2010. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!