Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a bal cicimben a tej,...

Apad a bal cicimben a tej, mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap ota kb 10-20 at tud szopizni a bal cicimbol a kislanyom, nem ertem mi a gond eddig minden rendben volt. Csak egy pozban tudom szoptatni mert mashogy nem kapja be rendesen a bimbom. A jobb cicim meg kidurran annyi van benne. Mit tegyek, vissza szeretnem hozni a tejcsit mert most igy nem tudok lefagyasztani sem ami eddig ment. Segitsetek kerlek mert elso babam es meg csak masfel honapos!! Koszonom elore is
2014. aug. 4. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoptasd meg minden alkalommal abból a melledből is. Kezd azzal a melleddel, majd tedd át a másikra. Esetleg a másikból le is fejhetsz kicsit, hogy ne "durranjon"ki. Ha a bal cicidből szopizik, éhes marad? Mert ha esetleg szomjas, akkor elég lehet neki 10-20 ml is, lehet nem is akart többet szopizni.
2014. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az keves neki. Most azt csinalom hogy mindig azzal kezdem,hatha visszajon. Amugy eleg hulyen is nezek ki mert 3x akkora a jobb mint a bal. :)
2014. aug. 4. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a jobb melledben van több tejcsatorna, és rájött, hogy abból könnyebben szopik. Én épp hogy előbb a jobbal kínálnám, és amikor már nem olyan éhes vagy komfort szopizni akar, akkor tenném a balra. Illetve mindig amikor félálomban van, meg éjszaka.

Nekem háromból két gyerekem az utolsó egy évben már csak az egyik cicimből szopizott ugyanezen okból kifolyólag, de ez sem volt gond. Egy mell is képes ellátni a babát.

Fejéssel is serkentheted a bal melled szopik között.

2014. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És persze a mérete a szoptatás végeztével visszaáll a mell mérete, legalábbis nekem visszaállt. :)
2014. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejd azt a melled is, es gyakrabban tedd arra. Nekem is a balban van kevesebb, mondjuk nem ennyivel...Egy-ket hete nekem is elkezdett apadni, de a laktoherb tea segitett es visszajott.
2014. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En a mecsek tejszaporitot iszom es az urtica urens homeos bogyot is szedem. Most kiderult hogy gyokerkezelni kell a fogam. Lehet attol lett kevesebb? Mert az ugyeletre kellett mennem ugy fajt az egesz bal oldalam.
2014. aug. 5. 01:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a kórházban, hogy mindig a rosszabbul tejelő mellett adjam neki először. Én most kénytelen leszek ezen változtatni, mert apad a tejem és kell a babának a sikerélmény, különben nem fog szopni, de amúgy bevált az, hogy mindig a rosszul tejelőt adtam neki és más okból kezdett apadni a tejem.
2014. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!