Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10hetes baba mellet érdemes...

10hetes baba mellet érdemes fejni, hogy ha csak nagyon keveske jön le, szinte mérhetetlen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál nagyon kevés tej jött le és akkor azt javasolták, hogy kínozzam magam és fejjek. Bevált. Pár nap múlva nagyon megindult a tejtermelésem.

Később elkezdtem szedni az oleum ricini d6 nevezetű homeopátiás bogyókat és az aztán fel is szaporította a tejet.

Sok sikert!

2008. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyébként elég a babádnak a tejed, akkor nem érdemes. Ha több tejet szeretnél (mert nem elég vagy el akarod adni), akkor fejj csak.
2008. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig kell fejni még biztosan be nem ál a tejed.Homeos bogyók jók de ha beindul tőle a tej hagyd abba,mert apasztja!egyél sok köménymag levest és igyál sok alkoholmentes sört,nekem ez bejött és pihenj,mert akkor tud csak a tej termelődni,mert ez is energia leadás és ha sokat takarítassz stb akkor ne csodálkozzha nincs tejed rendesen.Jah és fejjed magad ha nem is jön sok fejjél akkor is kínozd magadat!!!!
2008. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!