Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros anyukák! Tudtok/tudt...

Császáros anyukák! Tudtok/tudtatok szoptatni?

Figyelt kérdés
Kisfiamat két évig szoptattam, őt simán szültem, de most úgy néz ki császár lesz. Lehet ugyanúgy szoptatni császár után is?
2014. szept. 25. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez egyéni, de még szülésnként is álzothat, az is lehet,hogy egyiket tudod szoptatni a másikat nem és fordítva. Van olyan ismerősöm aki lányát 2évs koráig szoptatta és fagyasztott is, fiánál nagyon kevés teje volt.
2014. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Hencsi55 válasza:
Persze, hogy tudsz! Magamon küvül ismerek még 4 anyukát akik szintén császárosak voltak és szoptattak és több olyat is akik simán szültek és nem. Nem azon múlik.
2014. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én ellenpélda leszek akkor...3,5 éve csaszarral szültem, 5!!! nap után kezdett vmi jönni a cicimből de édeskevés volt, pláne h besárgult a lányunk elég durván :S aluszékony volt, nem akart szopni csak cumizott a cicin. kiprobáltam mindent!!!még a drága more milk kapszulát is, 4 hét után megjött...egyik naprol a masikra elapadt a tejem is...:S

35 hkm

2014. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tapasztalatom van a szoptatás terén.Pont ma 5 hete szültem hajnalban császárral.Nekem 40 perccel szülés után cicire tették a fiamat,aki ösztönösen úgy rácuppant a cicimre mintha tudta volna hogy ez a dolga.Szinte aznap volt már előtejem délután és 3 nap múlva már rendes anyatejem.Tudom fejni is,pedig 1.baba,kis mellű vagyok,vékony testalkatú.Régen azt hittem,hogy csak a kövér,nagy mellű nők tudnak szoptatni,ők a tejcsatornák.Hát nem,én ellenpélda vagyok.Nagyon mozgékony a babánk.Pont ma 1 hete,4 hetesen hasról hátra feküdt 1 mozdulattal.Nagyon mozgékony,jól szopó baba.
2014. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem a császár utáni 4. napon beindult a tejem, és lett annyi, hogy leadó lehettem. Most 21 hónapos a gyerek, de még napi 300 ml anyatejet megiszik egy nap.
2014. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
6,5 hós, császáros fiam kizárólag anyatejes, és még adok is le anyatejet, szóval van bőven. Laktoherb teát iszok a kezdetektől. A tej valóban lassan lövellt be, 12 napig tartott.
2014. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó!Gratulálok :)
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!