Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mikor jött meg az...

Szülés után mikor jött meg az 1. menstruációtok? Szoptatási időszakban jön meg általában vagy később?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy más anyukáknak hány héttel vagy hónappal jött meg a menstruációja szülés után.Számít hogy a szülés természetes vagy császáros volt?szülés után 6 hétig van a gyermekágyi folyás.Na és utána?Mi várható?Folyás?vérzés?tapasztalatokat írjatok!Köszi!

2014. szept. 29. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Császárral szültem, 8 hétre rá jött meg, ciklusom beállt, mint szülés előtt, még szoptatok, 7 hós a fiam.
2014. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem kb. 4 hétig volt gyermekágyi. az első mensim 7.hónapban jött meg, de nem befolyásolta a tejet, 17 hónapig szopizott a kisfiam.
2014. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 és fél hónapra, (császároztak de sztem független ettől.) Tejem az van még: sose maradt ki 5 óránál több, kizárólag szoptatok és nagyon sokat is eszik a babám. Szóval ilyen is van :)
2015. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nincs mensi.4 hós múlt a babám 27-én.Múlt héten volt egy gyenge kis alhasi görcsöm vagy valami olyasmi mintha meg akarna jönni.Rohantam a wc-re hogy na hátha most megjött...de nem jött meg.Kíváncsi vagyok.Tényleg nem függ ez se császártól sem a természetes úton való szüléstől.
2015. jan. 5. 17:06
 15/15 A kérdező kommentje:
megjött január 13-án :)
2015. jan. 21. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!