Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális dolog az szerintetek,...

Normális dolog az szerintetek, hogy a barátnőm a 3 éves (óvodás! ) kislányát még mindíg szoptatja?

Figyelt kérdés
Nemrég meglátogattam őket és az alatt a két óra alatt hét alkalommal szopott, szinte nem is eszik semmi mást. Már az orvosa is javasolta hogy abba kellene hagynia (nőgyógyászati problémája is volt miatta), de ő azt mondja hogy őt nem zavarja, a kislányt nem zavarja, úgyhogy folytatja...
2010. jan. 30. 19:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nincs férje, egy nős férfitól született a kislánya. Ez titkos kapcsolat, már több éve tart. Egyedül él.
2010. jan. 30. 19:53
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Na akkor meg is van, hogy mit kompenzál....
2010. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Úgy látom nemcsak én vagyok olyan véleményen, hogy ez nem helyes.
2010. jan. 30. 19:55
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Ez így biztos nem normális. Főleg, hogy azt mondja, magánügy, közben meg ott szoptat a szemed láttára.

Amúgy a spektum tv-n láttam egyszer egy szoptatásról szóló műsort és ott volt 5 éves gyerek is köztük, hát eléggé fura látvány volt, én el nem bírnám képzelni. A nő gyerekét meg sajnálom, mert biztos lesz valami lelki sérülése ettől. Én biztos nem mennék többet hozzájuk, mert a "magánügye" zavar.

2010. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem is voltunk náluk már vagy 2 hónapja. Szerintem a későbbiekben pszihés zavarai lesznek a lányának.
2010. jan. 30. 20:40
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Rokonom lánya 3,5 éves és 10 percenként cicit kér és kap.De kettőt nem szív rajta.Undorító.Külön van az apától.
2010. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Ez undorító.
2010. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
szia! ez nemhogy nem normális, de egyenesen veszélyes! szegény gyereken majd 5 pszichiáter túlórázik felnőttkorában, mire rendbe szedik...anyukának viszont MOST van szüksége kezelésre, minél előbb! van ember, akire hallgat? meg tudná győzni?
2010. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs olyan akire hallgat, rendkívül önfejű,öntörvényű. Minden csak úgy van jól ahogy azt ő gondolja, szerinte ez így helyes. Két hónapja mikor utoljára meglátogattam elég fura dolgot láttam tőle, megnyalta a kislány fülét. Hát furcsa szeretet, azóta nem jártam nála...
2010. febr. 1. 20:38
 20/22 Zsöff85 ***** válasza:
48%
Az én 3.5 éves kisfiam még reggelente szopizik. Ő igényli, nem én. Azért nem szoktatom le, mert neki szüksége van rá, engem meg nem zavar.
2018. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!