Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedden jöttünk haza a kórházb&...

Kedden jöttünk haza a kórházbòl 3700 grammal most este 3610 grammot mértünk ez baj vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tejem nem indult be normálisan nem tudom mennyit szopik mert a vèdônô tanácsára nem mèrem h ne stesszeljek de most megilyedtem. 3-4 órát alszik kelteni szoktam. Baj lehet??
2014. dec. 5. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,az kimaradt,hogy nappal kell min.3 óránként ennie,éjszaka lehet 1 db.6 órás szünet.Az enyém nem bírta ki soha,de az anyatejet hamarabb emésztik,mint a tápszert.
2014. dec. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne ébreszd fel, mert megszokja. Sokan itt rontják el es meg ovis korukban is felkelnek éjszaka, mert szomjas.

A baba tudja mennyit kell ennie. Nekem a védőnőm azt mondta, ne adjak neki többet a korának megfelelő mennyisegnèl mert elhízik.

Vegyem el tőle s cimisuveget!

Meg jo hogy nem hallgattam ra.

2014. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!