Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ki lennétek akadva,...

Anyukák, ki lennétek akadva, ha a párotok heti 3x, munka után még elmenne és csak este 8kor érne haza?

Figyelt kérdés
6kor ér haza a munkából,gyorsan átöltözik és megy edzésre... Még csak most kezdődött,de már elegem van. Télen hetente 3x jéghoki,most meg majd hetente 3x görhoki. Évekig nem ment és most megint rákattant,ami nem is zavarna,ha nem lenne egy 20 hónapos,apa imádó kisfiam,aki minden alkalommal sír,mert nem érti miért megy el apa,miközben most jött haza. Napközben is sokszor emlegeti,puszilgatja a fényképet,amin hárman vagyunk... A szívem szakad meg,de a páromat úgy látom nem igazán érdekli. Szomorú vagyok,mert mindig előadja a hattyú halálát,ha hazaér,bezzeg ha edzés van... Mit csináljak? Hogy értessem meg vele,hogy mit érez ilyenkor a gyerek? Nem akarom semmiben sem gátolni,de ezt kicsit soknak tartom.
2014. máj. 9. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Én sem örülnék neki.
2014. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Nem lennek kiakadva. Heti harom nap, konkretan 2-2 orakat "lop" el maganak. Ennyi azert jar neki.
2014. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Tud róla, hogy mindig sír utána olyankor a gyerek? Ha nem mondd el neki, és kérd meg csak heti 2x járjon el. Ez szerintem fair kompromisszum lenne, és mindenki jól járna.
2014. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Vagy inkabb kerd meg, hogy egyenesen oda menjen a munkabol. Nem ertem miert ekkora tragedia heti 6 ora tavollet. A gyerek sirni fog akkor is, amikor majd bolcsodes/ovodas lesz.
2014. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Fél éves a kisfiúnk, a párom heti 3x edzésre jár, engem nem zavar. Nekem is meg van a magam programja, és neki is. Szüksége van mozgásra, ahogy mindenkinek, mivel egész nap ülő munkát végez. Ettől még ugyanúgy szereti a gyerekét, és ami ideje van, vele tölti, amikor szabin van, edzeni sem jár, és minden figyelme az övé. Én soha nem gondoltam arra, hogy eltiltsam a mozgástól. Szerintem alapvető, hogy az egészséges életmód része. Nekem is az. Akkor meg ő vigyáz a gyerekre.
2014. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen jogos, hogy eljár szórakozni.

Legyen neked is saját programod mikor meg ő, vagy más családtag vigyáz a gyerekre.

Ahogy előadtad a kérdést, lehet, hogy a férj nevében is is keresnék valami hobbit, hogy minél kevesebbet kelljen otthon lennem...

2014. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
én örülnék, ha a maradék két 4 napon látnánk...
2014. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha neked is van ennyi külön programod, akkor oké. Egyébként egyezkedjetek.

És igen, meló után menjen rögtön edzésre, ne "szadizza" a kisfiút.

2014. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
nézd a jó oldalát a dolognak. örülj, hogy nem a kocsmába megy....
2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Te sportolsz valamit?
2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!