Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hos babatok hanyszor ker...

4 hos babatok hanyszor ker enni? Milyen időközönkent inkabb az erdekelne

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszek,hogy akkor már 4 óránként kért,csak szopizott.
2010. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 2-2,5 óránként eszik, de szerencsére az éjszakákat 2 hós kora óta végigalussza, kb 11-től reggel 8-9-ig. Szerintem ezért is kér nap közben olyan gyakran, hogy "feltankoljon" estére:). Amúgy csak anyatejes.
2010. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen nekem is sokaig alszik ejszaka,este 8-hajnali 4 akkor 10perc kaja, majd reggel 7-8ig alvas.de-tt 3x kér,du-n nem is szamolom de 2orankent kéri az tuti.persze igeny szerint etetem,csak nekem soknak tünik.vagyis inkabb nem ertem mert ha elmegyünk valahova autoval a hurciban van akkor sokszor 5 órat is bir kaja nelkül.erdekesek a picik
2010. febr. 8. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anyatejes babák nem csak az evés miatt szopiznak. Ez nekik a "szórakozás" is,meg a nyugtatás ,vagy ha álmosak úgy szeretnek elaludni. Ha már jobban leköti a külvilág,akkor kitolódhat az idö.
2010. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!