Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 15 hónapos lányomat hogy...

15 hónapos lányomat hogy szoktassam le a ciciről?

Figyelt kérdés
Már csak játszik vele, harap hiába mondom el neki, hogy ezt nem szabad. kettőt szív, majd otthagy 5 perc mulva megint cickózna. Ezt egy nap 10x tuti eljátsza. Éjszaka is felkel még 4-5x cicizni. Cicivel alszik el újszülött kora óta. Soha nem cumizott. Szerintetek hogy csináljuk? Éjszaka ha felkel hogyan nyugtassam meg cici nélkül? Próbáltam már cumival vagy vízzel, de nem jött be.
2015. ápr. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kend be olyan kajával, amit utál.
2015. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az apja nem tudja megnyugtatni? Meg lehet próbálni, hogy néhány napig apa megy be hozzá éjjel, tőle nem fog cicit kérni.
2015. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%
Azon kivül hogy harap miért szeretnéd leszoktatni? Az én kislányom 19 hónapos és szintén cici függő ( se cumi se cumisüveg nem kell neki) Neki is volt nem is 1x harapós időszaka. mondtam neki hogy ez anyának nagyon fáj nem szabad és elraktam . mondtam h csak akkor kapja vissza ha nem fog harapni. Egy jó ideje nem csinálja. Persze ez a te döntésed de szerintem lassacskán elfogja hagyni magától.
2015. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
KEnd be citromlével, pl. vagy keserűvel. Az elveszi a kedvét tőle.
2015. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos apa külföldön dolgozik. Ketten vagyunk itthon a lányommal.
2015. ápr. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!