Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iszonyatosan fáj a hátam...

Iszonyatosan fáj a hátam mivel kenhetném? Mert ugyhallottam szopi alatt nemszabad masziroztatni úgy. De énmár megőrülök a fájdalomtól.

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A hátadat nyugodtan maszíroztathatod.

Bár szerintem jobb lenne, ha rájönnél miért fáj, pl rossz tartásban szoptatás...és azon javítanál

2015. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan maszíroztathatsz.
2015. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kegyetlenül fáj és azt a tanácsot kaptam, hogy tornázzak, nyújtsak, masszíroztassak és húzzam ki magam. Nagyon meg vagyok rogyva és ráadásul bénácskán szoptatok görnyedve, mert nem tudom a helyes technikát. Szóval irány masszázsra! :)
2015. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hathetes gyermekágyi időszak után szabad a hátat finoman masszírozni. Érdemes ilyenkor speciálisan képzett szakemberhez fordulni. A masszázs, ha helyesen végzik, sokat segíthet. Tudok segíteni.

Emellett fontos megtalálni a szoptatáshoz megfelelő pozíciót, és ennél is fontosabb, ha sikerül úgy megoldani a baba elhelyezését, hogy ne kelljen folyton hajolásból kiemelni, pl. egy lenyitható oldalú kiságyban.


Gyógymasszőr

2015. máj. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző "kolléga" már elmondta a helyes választ! Annyit mellé, hogy a masszázshoz ilyen esetben "natúr" azaz illóolajmentes masszázstermékeket használunk.

Ha pedig a cicik (illetve a tejci) miatt nem tudsz a hasadon feküdni, akkor akár ülve, vagy oldalt fekve is meg lehet oldani a masszázst!

2015. máj. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!