Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszaka nem kel fel a gyerekem...

Éjszaka nem kel fel a gyerekem és fejnem kell a feszülés miatt. Fél óra alatt 110 ml. Jön le. Szerintetek ez milyen teljesítmény? 3 hónapos a baba és kap pótlást is napi 2x. Nem tudom, hogy elég-e a tejem, mert sokszor elégedetlen a gyerek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 17:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Valószínűleg nem éhes, ha nem kel fel, az enyém sem, gondolom... Ez egy kicsit önző hozzáállás részemről, hogy inkább megszoptatom, minthogy fejjek. De mégis eszik éjszaka, ha megkínálom, akár hajnal 1-kor, akár 4-kor keltem (mint ma hajnalban is). Nem szokott rá, hogy felkeljen, mert ha nem szoptatnám, aludna reggelig. Ezt már kb 2 hónapja csinálom. És nem mellesleg fejéssel soha nem tudtam annyit kihozni a cicimből, mint mikor evett. Egy próbát megér szerintem, ha nem eszik, akkor hagyjad. De te tudod, mi jó nektek.
2010. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!