Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 napos babam csakis mellbimbo...

4 napos babam csakis mellbimbovedovel szopik, anelkul csak nyalogatja es sir. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#szoptatás #mellbimbovedo
2015. aug. 24. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Az én fiam 4 és fél hónapja, születése óta mellbimbóvédővel szopik. Mert amúgy befelé forduló a bimbóm. Mindenki azt mondta, így 2 hónapig se lesz tejem... Ehhez képest...


Nem értem mi a problémád?

2015. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Mi ezzel a problémád? Szoptasd úgy.
2015. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
És ez miért baj? A lényeg, hogy tud szopizni, nem?
2015. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a problemam hogy nem hiszem hogy az termeszetes es normalis hogy a vedo nelkuli mellet nem fogadja el es sir. Minden orvos azt mondta hogy anelkul is ennie kellene es hogy probaljam, de keserves siras a vege. Elvileg en rontottam el mert cumival alszik.
2015. aug. 24. 19:32
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem rontottad el.

Semmi baj nincs ezzel. Nem minden baba ugyanolyan, nem ugyanazt csinálják, nem ugyanazt szeretik.

Ezen ne rágódj, hogy ez nem természetes. Kinek, mi a természetes?

Próbálgasd, de ha ő így szereti, akkor ne kell erőltetni máshogy.

2015. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Ő így tud enni ennyi. Örülj h szopizik. Ha ez ekkora gondod okoz mi lesz veled ha vmi okál fogva nem lesz tejed és tápszerezni kell?


Szeg szegény baba..

2015. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
semmit. szoptasd így, és kész, időről időre próbéld meg,hogy anélkül teszed mellre (ne állandóan ne menjen el a kedve csak mondjuk hetente) vagy pedig,hogy lekapod szoptatás közbe mikor már jön a tej. nagy esély van rá,hogy pár hónapos korába menni fog neki anélkül is,mert ő is ügyesedik,plussz egy idő után a te mellbimbód is ki fog rendesen állni
2015. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4 napos babán mit rontottál el? Dehogy. Csináj úgy, ahogy utolsó írta, de szerintem semmi gond nincs abban, ha valaki bimbóvédővel szoptat. Én se tudtam másképp. 9 illetve 10 hónapig ment.
2015. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 LadyLoss ***** válasza:
Kérj személyes segítséget szoptatási tanácsadótól. Már telefonon is rengeteget tudnak segíteni! Sok sikert!
2015. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az enyém még igy sem tudott szopizni...csak cumisuvegbol azt is egy orán keresztul...emlékszem néztem az orát..mikor már csak 30-40 perc volt tisyztára megkonnyebbultem..csak éppen addigra eltelt 7 honap.
2015. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!