Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő kell, hogy dohányzá...

Mennyi idő kell, hogy dohányzásról való leszokás után lehessen szoptatni?

Figyelt kérdés

A babám 3 hetes.1 hete tápszeres pótlást kap, m kevés volt a tejem.Mindig félrenyeli, már a nyelvét is hátranyelte, majdnem megfulladt.Mostmár van tejem, szedem a more milket, fejek is, jár hozzám fejőnő.

Viszont a babámnak mikor kiszivta az elejét a tejnek nem kell, várja a cumibol a tápszert, addig képes éhezni.Fejnem kell, hogy a zsíros tejet is megegye m ahhoz m lusta kiszivni.Viszont édesanyám sokat van itt segíteni és beindult a teje, neki mindig sok volt.Viszont napi 10 szál cigit szív el.Letenné azonnal, ha kell.Mivel inkább anyatejetadnék a babámnak, mint tápszert, fejne ő is tejet és azt is kapná.De nem tudjuk mennyi idő kell, hogy kiürüljenek a káros anyagok???Ha elkezdené most fejni?és mig nem szabad adni, addig kiöntenénk a tejet.Mennyi idő kell vajon?Az enyém sajna nem elég neki....:(


2010. márc. 10. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Most ezt nem igazán értem. Édesanyádnak beindult a tejtermelődése??? Az nagyon nem jót jelent...
2010. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hány éves az anyukája. Amikor én voltam bent szülni, akkor az egyik "anyuka" 17 éves volt a húga pedig 1,5. Ő is azt mondta, hogy majd az anyukája fogja ezt is szoptatni, neki ne ereszkedjen meg a melle!


Ez nem biztos, hogy a kérdezőre is igaz, de vannak családok ahol ez így jön ki.


Ha viszont ez nem igaz rátok, akkor anyukád menjen el orvoshoz, mert sok évvel a szülés után beinduló tej nem normális.


És amúgy ki az a fejőnő? Ilyenről én még nem hallottam.

2010. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valószínő szimpátiás tejképzés van nála.Olyasmi mint az álterhesség.

Öcsém 10éves, szóval nincs másik pici.Ő ppedig 39.

Egyszerre lövell be vagy folyik a tejünk...Érdekes minden esetre.

2010. márc. 11. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valahol azt olvastam, hogy par szal cigi utan 2-3 ora alatt urul a nikotin. Ugyanott azt is irtak, hogy napi 20 cigi utani szoptatastol a baba akar nikotin mergezest is kaphat!

Sok sikert a szoptatashoz!

2010. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!