Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívós kérdés! Kézi vagy...

Mellszívós kérdés! Kézi vagy elektromos? Melyik márkát ajánlanátok? Szoptatással kapcsolatos jó tanácsoknak is örülök.

Figyelt kérdés

Most várom a második babám. A lányom 10 éve született, akkor 18 éves voltam. Sajnos őt csak rövid ideig tudtam szoptatni. Szerintem az ok pszichés volt. Mindenki azt sulykolta belém, hogy csak akkor leszek jó anya, ha szoptatom. Rágörcsöltem teljesen és nem ment.

Félek, hogy megint nem fog menni így igyekszem előre felkészülni mindenre. Mit tanácsoltok?

18hkm


2015. szept. 7. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Medella elektromos mellszívóm volt, meg voltam vele elégedve. Kipróbáltam a kézi Avent mellszívót, nekem nem vált be kicsi volt a szívóereje. Kézzel gyorsabb és eredményesebben ment mint a kézivel, de az elektromos a legkényelmesebb.

Van ismerősöm aki szintén az első gyerekét nem tudta szoptatni a másodikat 6 hónapig csak szoptatta. Szerintem nálatok is így lesz.

2015. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!