Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy válasszam el 21 hós babámat?

Hogy válasszam el 21 hós babámat?

Figyelt kérdés
Tegnapra begyulladt a mellem, lázam is van. Reggel meg este szopizik még, de most nagyon döcögősen ment, és szeretném leválasztani. Mit adjak neki helyette este? Teljesen tanácstalan vagyok!!!
2010. márc. 15. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj, lehet antibiotikumm is kell, a ciciket pedig ki kell fejni ha pang benne a tejci most. (fáj, de kell) Be kellene szerezni valakinek esetleg estére egy nagyon szuper különleges poharat, (nagy csinnadrattát kelteni körülötte) és abban kapjon este valamit amit szeret, lehet már meg is érti. Talán egy nagylányról/nagyfiúról szóló történetet mesélhettek neki, aki már nem szopizik. Lehet sokkal könnyebben elfogadja, mint gondolod.

Jobbulást, tudom milyen rossz amikor begyullad.

2010. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig gyulladt a melled, (nem gennyes) akkor én nem választanám még el a picit, hanem inkább minél többször megpróbálnám szoptatni. A gyulladást ugyanis úgy lehet a legjobban megszüntetni, ha az adott melledet minél jobban kiüríted, és erre a babák képesek a legjobban. Lázasan is lehet szoptatni. Minden esetre keress rá az lll.hu oldalán a mellgyulladásra.

Ha viszont mindenképpen el szeretnéd most választani a babádat(vagy inkább már kisgyereket?) akkor nyugodtan adj neki rendes vacsorát, elalvás előtt pedig szomjoltásra vizet + összebújás.

JObbulást kívánok!

2010. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt megteheted, hogy akár mától nem adsz neki cicit, de azt nem, hogy mától napi 2X2 dl tejjel pótolod.

Ezt előbb kellett volna elkezdeni, hogy szoktatod a tejhez, és ha nincs vele gondja, eheti azt. Bár elvileg már eszi a tejtermékeket...

Szóval ne adj neki cicit (4 napig nehéz, keresi, utána megszokja, hogy nincs) és adj neki forralt sima bolt 1,5%-os tejet reggel-este 2-2 dl-t.

2010. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia Utolsó válaszoló!

Képzeld azt olvastam, hogy: adj neki forralt bort!!!

:))

A lányom 10-én lett 2 éves és sajnos 2 hete lázas este, de nem azért, mert február elején már elhagyta a cicim, hanem megfázott és most újra elkezdett szopizni. Vagyis nem is tudom, hogy van-e tejem, de néha duzzadtak a melleim, de úgy csinál, mint aki szivja...

2010. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!