Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babáknál mikor kezd a három...

A babáknál mikor kezd a három órás etetés ritkulni éjszakánként?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor következik be, amikor 4-5 órát is egyhuzamban végigalszik éjszaka, vagy netán át is alussza az éjszakát?

2015. okt. 13. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8 hetes korától tartott kb. 5 hós koráig. de utána újra kelni kezdett, igaz nem enni :) azóta is legalább egyszer kelni kell hozzá, 15 hónapos.
2015. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Babafüggő. Az én fiam az elejétől fogva csak egyszer evett éjszaka, mi rögtön 6-7 óra alvással indítottunk, 8 hetesen pedig már átaludta az éjszakákat. Viszont ő csak 3 hétig szopott, utána tápszeres lett (de addig sem kelt éjszaka 3 óránként), anyatejes babáknál, ahogy olvasom nem így szokott menni.
2015. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6 hetesem elkezdte átaludni az éjszakákat, 8 hetses kora óta minden éjszaka alszik, nem eszik fektetés után. 9kor lefektetem, másnap fél 7kor ébred.
2015. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megnyugodtam, mert az én babám most lesz még csak 5 hetes, de mér most 4-5 órákat alszik néha (nappal is), csak ugye gyakran hallani arról, hogy a besárguló babák aluszékonyak...
2015. okt. 13. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:

majd elmúlik ne aggódj :)))


ha meg sárgul, akkor sajnos azért aluszékony, mert éhes és fáradt, kimerült...az én babám elég sárga volt mikor majdnem el is ment a tejem, aztán amikor visszatudtam hozni, egyre kevesebbet kezdett el aludni, mivel már tele volt a bendő, esze ágában se volt aludni :)) amíg nem jött semmi a mellemből és nem jöttünk rá hogy ezért sárgul addig szegénykém rengeteget aludt.

2015. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tyűha, és hogy jöttetek rá, hogy nincs tej? Fejted? Vagy mérted a baba súlyát és nem hízott?
2015. okt. 13. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém csak néhány hétig kelt éjjel, talán 1 hónaposan már nem. De van olyan ismerősöm, aki még a másfél-2 éves gyerekéhez is felkelt éjszaka kétszer is szoptatni.
2015. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes 100%-ban, már akkor is csak 1x kelt, amikor hazahoztuk a kórházból. Szopizott este 10-11 között, utána csak 2-3-kor és aludt olyan 7-ig. Aztán 5 hetes kora körül elhagyta a 10-11-es szopit, 8 hetesen pedig már reggel 5-6-ig aludt este 7-8-tól. Ez azóta is így van, most 3 és fél hónapos, most már többnyire 6 után kel.
2015. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
begyulladt a mellem erre probaltam lefejni, 1 hetesen 10 mili jott le a kettobol...ugyhogy gyorsan beszereztunk babamerleget es elkezdtem a szappritast. 6-7 het alatt sikerult ujra kizarolagosra atterni.
2015. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én anyatejes fiam másféléves koráig kelt 3-4 óránként, egyik szintén anyatejes ismerôs fia egy éves de még kel 3 óránként pedig már csak 1x szopizik este..
2015. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!