Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csoda történt? A fiam jövő...

Csoda történt? A fiam jövő héten lesz 5 hónapos. Már 2 hónaposan abba hagyta a szopást.

Figyelt kérdés
Eddig ha cicire próbáltam tenni üvöltött,meg elfordult. Most megcsípte a mellbimbóm, és hirtelen bekapta.ÉS egy jót szopizott. Pedig már csak egyszer fejtem a tejet,mert egész nap csak 100ml jött le.De jó lenne még hinni abban hogy újra fog szopni,mert nagyon drága a tápszer már:) Gondoltam megosztom veletek ezt a csodás hírt.
2010. márc. 19. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
És amit leszívtál azt nem adtad oda neki cumisüvegben?
2010. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Kezd meg a hozzátplálást gyümölcsökkel,zöldségekkel.Akkor nem kellenek a drága tápszerek.A szpáshoz pedig gratulálok.
2010. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lefejt tejet megkapta mindig. És már 4 hónapos kor körül megkezdte a kóstolgatást,de nagyon sok minden székrekedés okoz sajnos neki. Így csak heti kétszer tudtam neki ilyeneket adni.De nem adom fel :) Nagyon köszönöm hogy válaszoltatok.
2010. márc. 19. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem semmi!Látjátok, csodák, pedig léteznek! Gratulálok!Még sosem hallottam ilyet, hogy ennyi idő után újra kezd cicizni egy baba!Csak így tovább!Azért majd írd meg holnap hogy kellett e még neki !
2010. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kellett neki.Ugyan úgy visít ha mellre akarom tenni.Marad a tápszer,de azért minden alkalommal megpróbáljuk.Hátha mégis...
2010. márc. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!