Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Délután óta nagyon fáj a bal...

Délután óta nagyon fáj a bal mellem alul a mellbimbó alatt mivel tudnám elmúlasztani? 11 napos baba anyukája

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a tej miatt? nincs becsomósodva? ha igen, akkor fejni kell belőle egy kicsit. ha valami bőrprobléma miatt, akkor anyatejet kenj rá egy picit, és hagy szellőzni,. hogy meg tudjon száradni. és nagyon vigyázz a cicidre, nehogy megüsd véletlenül, főleg, ha tele van, mert nagyon könnyen begyullad .
2010. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a baja. Nekem tejcsatorna záródásom volt és szoptatási tanácsadóval beszéltem és amit mondott bevált (bár akkor már lázas is voltam). Szoptatás után jegeld, de jéghideggel, nem csak kicsit hideggel, szoptatás előtt pedig olyan forrót tegyél rá, amit csak el tudsz viselni. Ez nekem 2 nap alatt rendbehozott mindent. Semmi esetre se gyötörd, mint régen mondták, hogy ki kell fejni. Nekem a férjem gyömöszölte, majd bepisiltem, közel annyira fájt, mint a szülés és csak rosszabb lett.
2010. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már jobb egy kicsit. Annyira fájt, hogy ügyeletre kellett mennem + még lázam is volt. Kiderült gyulladás.
2010. márc. 24. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

meleg olajjal kicsit masszíroz, ill, nem is kell csak simogatni a bimbó felé. meleg zuhannyal zuhanyozd, és utána próbáld lefejni, vagy a babádat tedd arra melledre, mert ő jól ki tudja szívni. nekem is volt ilyen. 40 fokos lázzal, meg sírva etetéssel :-/ jobbulást.

2010. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már jobb. Már nem fáj.
2010. márc. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!