Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáts alatt frontint...

Szoptatáts alatt frontint szedett valaki itt?

Figyelt kérdés

Nemtudok aludni, volt, hogy 2-3 napig is ébren voltam. A babám hasfájós, így amúgy sincs sok időm aludni. Próbáltam a citromfű teát, de nem segít.

A kimerültség miatt, előjön a pánikrohamom, ami a gyerekvállalás előtt elmúlt... párom sokat dolgozik,nincs senki aki segítsen.Az a félelmem, hogy a fáradtság miatt nemtudok gondoskodni a babámról és ettől a feszültségtől zakatol a szívem, amitől nem bìrok elaludni.

Elmentem dili dokihoz felìrt 0.25-ös frontint,(miután elaludt este a babám vegyek be egyet vagy kettőt...) ezt mondta. Meg hogy ne fèljek, mert 2óra múlva feleződik és 4óra múlva meg kimegy..

ez igaz?? Nagyon félek, hogy ezzel ártok a babámnak. 2 és fél hónapos a Kincsem


Ķérlek segítsetek!!! Köszönöm!!!



2016. máj. 16. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam, még mindig szoptatom, frontint szedek 3 szor 0,5 t. depresszió, szorongás, pánikbetegség, terhesség alatt, elött, és az elsö 8 hónapban nem szedtem a gyógyszereim
2016. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem hogy amikor kb 8 hónapos lehetett a fiam akkor kezdtem el újra szedni, mert pánikrohamok gyötörtek és nagyon rettegtem
2016. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Az alprazolam kis mennyiségben jelenik meg az anyatejben. A gyógyszer alkalmazása alatt nem ajánlott szoptatni."
2016. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off erdekel
2016. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Első, nem vetted észre, hogy bágyadtabb lett vagy valami? Minden rendben? A te orvosod mit mondott? Gyerek orvosnak is említetted, hogy szeded? Úgy félek még nagyon picike... :/

2016. máj. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!