Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszeres babáknak kell inni...

Tápszeres babáknak kell inni adni a tápszer mellett?

Figyelt kérdés
Humana Ha Start tápszert kap a babám az anyatej mellé kiegészítésnek. 2 naponta van széklete, de szörnyen büdös és kissé zöldes is. Ez lehet a tápszertől? Az halottam hogy a folyadékhiányos babáknak van zöldes székletük.
2010. ápr. 11. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Laktoherb teától volt ilyen a kakija. Amikor azt abbahagytam, a kaki színe is visszaállt. Szeritnem a sárga kaki az anyatejes. Nem tudom, a tápszeresnek milyen a színe, remélem erre jár valaki, aki segíteni tud ebben.
2010. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedem a More Milk kapszulát lehet, hogy attól ilyen a kakija?
2010. ápr. 11. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A tápszer miatt ilyen a kakija, de nem a folyadékhiány miatt, hanem mert hiányoznak belőle bizonyos enzimek amik az anyatejben benne vannak. Akárhogyan is pótolsz, valószínűleg nem megfelelő a mennyiség még így sem ahhoz, hogy a székletet megkönnyítse. Paraffin olajat szoktak ilyenkor ajánlani, de kikérheted a gyerekorvos véleményét is.
2010. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki a milupa ha tápszert lehet, hogy a tápszer nem megfelelő. egyébként nincs folyadékhiánya, mivel a tápszert felforralt vízből csinálod. de lehet még valami fertőzés is.
2010. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyanezt a tápot kapta anyatejcsi mellé. Neki semmi gondja nem volt a kakilással, csak annyi, hogy amikor elkezdtük 2 napig nem kakilt. Utánna az is beállt. Mennyi idős a babád? Néha megkínálhatod vízzel. Ha pár napon keresztül nem kell neki a víz, akkor várj addig, amíg a melegek jönnek. Akkor viszont feltétlen próbálkozz a víz itatásával. Ha lehet, ne üdítőkkel. Eleinte a vízzel majd, ha nagyobb lesz ráérsz "elkényeztetni" gyümilevekkel. Ha tényleg szomjas a vizet is el kellene fogadnia.
2010. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, a More Milk-nek van ilyen mellekhatasa.
2010. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam Mecsek babateát kapott,nem volt gond a kakijával és szívesen itta.
2010. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!