Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti mit csinaltok szoptatas...

Ti mit csinaltok szoptatas alatt? Es milyen erzes?

Figyelt kérdés

Tudom buta kerdes.

De ha a baba nyugodtan cicizik akkor mit csinaltok ezido alatt?


Simogatjatok vagy olelitek vagy szeretitek nezni kozben?


Nekem meg nincs baba :)

Terhes sem vagyok.

Ezert erdekel hogyan zajlik ez Nalatok


2016. jún. 17. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Facebook, simi, facebook, simi....
2016. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mobilozok vagy tvt nézek, mint most is :D
2016. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

tv olvasás nézem a gyereket

alvás - igen éjjel simán bealudtam szoptatás közben :)

2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En neha eszek is :D:D persze csak egy almat vagy banant, ami nem morzsazik vagy csopog. Inni is szoktam ovatosan, telozni, nagyobbal olvasni, beszelgetni stb :)
2016. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szeretgettem vagy nyomkodtam a telefonom vagy tvztem (de halkítva úgy hogy ő háttal volt neki persze)
2016. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen a gyakorin olvasgatok :)
2016. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor ici pici volt neztem simoztem a kis arcukat. Mivel sokszor sokaig tart, be is aludtam, kesobb olvastam mobiloztam, ilyesmi. De általában akkor pihentem
2016. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is szoktam nézegetni, de most már 5-7 perc alatt végez. Eleinte tévéztem, neteztem, olvastam, nagyobbiknak meséltem, ilyenek. Szép a szoptatás, de amikor naponta 8x 30 percet legalább eltart, akkor unantkozni lehet rendesen...én kiélveztem ezt az időt, hogy végre csend van és nyugi :)) Éjszaka persze bóbiskoltam
2016. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

nyomkodom a telefont, olvasok, sorozatot nézek.. persze közben simi, meg egyebek, de volt régen 45-60 perces session is, hát kellett valami szórakoztató, ráadásul ikrek..

volt, hogy ettem is, de az a gyerek fején landolt sokszor, úgyhogy mellőzöm

meg iszok, iszonyú szomjas vagyok közben (vizet, nyilván)

2016. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, a milyen érzés kimaradt. én az elején nem szerettem, aztán belejöttünk, utána már jó volt. de különösebb érzés nincs, nem fáj, vagy hasonló. jó, hogy odabújik és fontos vagyok neki még :)
2016. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!