Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan akinek korababáj...

Van itt olyan akinek korababája van? Szoptatassal kapcsolatban kérdeznék.

Figyelt kérdés
5 hetes a babám. 1430grammal született most 2500. A tejem az elején rengeteg volt majd szépen lassan apadt. Mostmár csak napi 80at tudok lefejni :( segitene valaki?
2016. jún. 19. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hányszor szoptatsz egy nap, és mennyi ideig? mind a két mellből? a baba kapott cumisüveget? ő tud enni,jól bekapja és tudja szívni?
2016. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hete eszik cumisüvegből előtte szondán kapta a kaját . Kaja elott civilre teszem mindig pár percre de még elég gyengén szívja és mivel gyakorlatilag nincs tejet csak nagyon kevés ezért nem szív semmit. 3 óránként etetem a kórházban is így volt
2016. jún. 19. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Váltsatok igény szerinti szopira.Bújjatok össze az ágyban és szopisztasd amikor csak kéri.A szopi jobban serkenti a tejtermelést mint akármilyen mellszívó.

Szedhetsz Urtica urens homeopátiás golyókat napi 3-4x 5 golyó 3 napig majd 3 nap szünet

2016. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az jó,hogy mellre teszed minden etetés előtt és az is,hogy elfogadja :-) szerinted elfogadna egy medela calma üveget? belinkelem, én ezt veszem a 2. babának is, a babád ebből ugyanúgy eszik mint a mellből így megmarad nála a helyes technika

[link]

kicsit drága,de nekem bevált,nekem nem aakrt csak üvegből enni úgy voltam vele ha ebből se lesz könnyebb talán mindegy lesz neki,és így lett

azt nem írtad mivel fejsz és mennyi időt? a kórházi lactina kölcsönzést megtudnátok oldani? abból a dupla szívófejes tényleg nagyon jó,én amíg nem szopott azzal tartottam fent a tejet,meg növelni is tudtam vele sokszorosára

[link]

azt tudom mondani,a baba egyen calmából vagy pohárból,vagy kanállal,hogy meg is maradjon a helyes szopási technika meg kedv,továbbra is tedd rá mind a két melledre ha kell pótlás akkor is nekem a védőnő mondta már maga a baba nyála is segíti ilyenkor a dolgot,majd miután jól lakott,megvolt a pótlás fejj mindkét melledből egy 15-15 percet függetlenül attól jön-e tej,vagy sem. minél több inger kell a mellnek,hogy a szervezet úgy vegye,hogy a baba rajta csüng mert éhes. ilyenkor az éjszakai fejés/szoptatás is segít,mert a hosszú idő amit kihagysz az most nem jó. addig is,a babádnak jár ingyenes anyatej,ezt érdeklődd meg a védőnőnél kell,hogy kapjatok valamennyit

2016. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond hogy nem akarja bekapni vagy szopizni. Csak az a baj hogy annyira minimalis a tejem hogy félek igy nem kap rá nem érzi meg hogy hami van benne
2016. jún. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!