Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki úgy döntött, h egyaltalan...

Aki úgy döntött, h egyaltalan nem fog szoptatni soha, az mi alapjan dontott igy? Titeket is megszólnal ezért?

Figyelt kérdés

En is eldontottem h nem fogok egyaltalan szoptatni. Tul macerasnak talalom, meg lefejni meg begyullad a cicim meg aahh en kicsit "állatiasnak" talalom.. A tapszer sokkal egyszerubb.. Apuka is barmikor etetheti meg nyilvanos helyen is lehet. Apuka is kelhet hajnalba nemcsak en. Mindig pontosan tudom mennyit ivott a baba mert ha a mellem csócsalja abbol sosem derulne ki h mennyit ivott valojaban. Én nem ertem h miert kapok negativ kritikat ez miatt. A maj tapszerekbe benne van minden ami kell a babanak.

(Legalabbis az aruk errol arulkodik) vegulis az en testem, dontesem. En se szolok meg senkit, akkor se ha nyilvanosan szoptat ettermbe v akarhol az az o dontese viszont visszafele ugy erzem h a legtobb anyuka rogton letamad h jaj nem akarsz szoptatni? Kenyelembol? Es mivan akkor ha abbol? Attol en sem vagyok rosszabb anya... Nem ertem ezt. 😶😓


2016. szept. 12. 15:52
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
74%
Én egyáltalán nem ítélek el, a Te döntésed és kész.Ebben csak annyi a szomorú, hogy aki meg szeretne nem tud, mint pl. èn. Már több tízezer forintot költöttünk (már lehet hogy a százezret is elértük) arra hogy szoptatni tudjak, de sajnos nincs tejem😢. Én mindent de mindent kipróbáltam, gyakori mellretétel, kézi mellszívó, elektromos mellszívó, horrorfejés, teák, sörök, tabletták, szoptatási tanácsadó csak sajnos így sincs😢 Tehát ebben csak az a szomorú, hogy annak aki mindent megtesz, annak nincs teje és nem tud szoptatni, akinek meg van (lesz) az meg nem akar.Nincs igazság!Kedves többiek az meg nagyon elkeserít amit a tápszerről írtok, mert sajnos nekem nincs más választásom, azt kell hogy adjak😢😢😢😢
2016. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szállnék be vitába, nem szórakoztat másokat sértegetni, csak a 12-es válaszolónak írnék. Ne keseredj el, semmi baja nem lesz a babádnak a tápszertől, nem lesz tőle betegesebb, butább, nem fog kevésbé kötődni és mit tudom én még mit szoktak itt szajkózni. Az anyatej nem csodaszer, hidd el.
2016. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
91%
A te döntésed, hogy mit teszel, de nem véletlenül erőltetik már a legtöbb kórházban a szoptatást, hiszen egy babának ez a legjobb, még akkor is, ha a mai tápszerekben már tényleg elég sok vitamin van. A kislányom 5 hónapos, születése előtt nagyon idegennek tartottam én is a szoptatást. Amikor megszületett, eszembe sem jutott, hogy ne szoptassam, természetesnek tűnt, hogy így etetem. 3 hónapos korában megjött a menzeszem és emiatt nem volt elég a tejem, tápszert kellett adnom. Addig én is azt hittem, hogy a tápszerezés mennyivel egyszerűbb, de hidd el, ez nem így van.
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Köszönöm kedves 13-as válaszoló!Még mindig nem tudom feldolgozni a helyzetet, pedig babám már 3 hónapos lesz.😢

2016. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
20%
13as, de igen, a tápszeres babáknál bizonyítottan gyakrabban fordul elő allergiás megbetegedés. 12es, próbáltátok a szoptanít készüléket?
2016. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
54%
15-ös, nem fogok leállni veled vitatkozni, de ha te attól jobban érzed magad, hogy egy egyébként is elkeseredett (pont az ilyenek miatt) anyába most belerúgj még egyet (mert engem egyáltalán nem érdekel amit írsz, régen túl vagyunk a tápszer-anyatej időszakon),csak azért, hogy neked legyen igazad, akkor csak gratulálni tudok!
2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Már utánanéztem annak is, de sajnos mellbimbóvédő kell ahhoz, hogy egyáltalán be tudja kapni a baba a mellbimbómat, és azt mondták a kettő együtt nem működik, illetve azt az infót kaptam, hogy nem is forgalmazzák már, az az igazság, hogy a használttal kapcsolatban fenntartásaim vannak, valamint több fórumot is olvastam, ahol írták hogy nem segítette elő a tejtetmelést, hiába azt igéri a készülék.
2016. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
65%
Nem rúgtam bele senkibe, de az anyatej volt az államvizsga tételem, így nem fogom azt írni hogy a tápszer olyan jó mint az anyatej, holott nem igaz, csak hogy a kényelmi-tápszerezők jobban érezzék magukat. Természetesen a tápszer nem méreg, hanem egy alternatíva arra, ha az anyuka egészségügyi okból nem tud szoptatni. De azzal minden orvos egyetért, hogy az anyatej a legoptimálisabb. És nem, attól a 12es nem rossz anya, mert tápszert ad, az a rossz anya, aki meg se akar próbálni szoptatni.
2016. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
38%
Nekem két ismerősömnek is a szoptanít hozta meg a tejet. Persze nem egy-két nap alatt, hanem hónapok alatt,de azóta stabilan beállt a tejtermelés.
2016. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg???Mert ha tènyleg hatásos lenne és tudnék újjonan venni Isten bizony még azt is megvenném.És bimbóvédővel is lehet használni?Nekem a védőnöm mondta hogy nem (nem kell bántani, nagyon megbízom benne, vérprofi a munkájában)
2016. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!