Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos babátok milyen...

3 hónapos babátok milyen időközönként eszik? Illetve egy evésnél mi az a mennyiség amit meg kell enni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
3 óránként eszik, este kicsit jobban bírja, akkor 5 órát is kibír mostanában, a füdés után, így 7-8 körül eszik, mi utána fürdünk, így éjfél-1 óra körül eszik újra. Elég kis étkű, 60-130g de ennyit ritkán eszik. Ha a 1,5-es szorzóval nézzük, nem eszi meg a napi adagját.
2010. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!Csak azért kérdezem hogy mennyit eszik mert az én babám evés után néha sír,és azt hittem hogy keveset eszik,de akkor ezek szerint nem.Akkor lehet hogy a hasa fáj.
2010. ápr. 25. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 40-110 miliket eszik meg átlag háromóránként. (Anyatejet persze.) Hogy ez kevés vagy sok a nagykönyv szerint, azt nem tudom, de azt igen, hogy gyönyörűen hízik tőle: naponta 5 dekát. :-)
2010. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, nálunk is ez a legújabb egyébként, hogy néha rázendít kaja után, nem tudom miért lehet.
2010. ápr. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2,5 hónapos, 2-3 óránként eszik nappal 50 és 130 között. Éjszaka 5-6 órát is kibír.Nekem azt mondták, hogy nem lehet túl etetni anyatejjel.

Kis súllyal született a picim, de már majdnem megduplázta a súlyát, és egyáltalán nem kövér baba. Ő is rengeteget eszik.

2010. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerősöméknél van egy 5 hónapos kisbaba, ő általában 2-4 óránként eszik. Néha sír evés után, olyankor vállravesszük, vagy hasonfekve tartjuk a kezünkben, büfizik egyet, vagy hány és rendben is van. ha mégsem, akkor egy peluscsere, vagy ringatás. Evés után többnyire elalszik.

nagyjából egy 2 decis cumisüveget kiiszik, de nem mindig fogy el.

Háromhónapos korában gyakrabban evett, de akkor is ennyit, vagy picit kevesebbet. most kb 10 kilós baba.

Ő kisfiú, a nővérkéje viszont nem volt ilyen nagyétkű. ő három hónapos korában ritkábban és kevesebbet evett (pontosan nem emlékszem, mennyit).

Nem tudom, hogy kisbabáknál mennyire eszik többet a fiú, mint a lány.

Meg biztos függ attól is, hogy anyatejet, vagy bébitápot kap-e.

2010. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!