Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehetne tobb tejem...

Hogyan lehetne tobb tejem igy? Csaszarral szultem, a korhazba adtak bimbovedot mert lapos bimbom van azzal szoptattam 3napig .

Figyelt kérdés
Ahogy hazajottunk hatalmasra megdagadtak a melleim de fejni epp csak par cseppet tudtam ezert muszaj volt potlast adni a babanak. Utana a napokba belazasodtam megbetegedtem ezert nem szoptattam csak tapszert kapott, kozben probaltam fejni de alig jott valami. Azota is tapszeres a babam mar 6hetes. Szoptatni sokat probaltam miutan meggyogyultam az elso probalkozasnal teljessen elutasitotta csak sirt, mosmar odaig eljutottunk hogy rakap sziv parat majd mergessen elengedi es tatog ujbol . Szerintem hiaba szivja nemkapja be jol es ezert nemtudja kiuriteni a cicimet . Keves tejem van de van mert ha en kezzel osszenyom akkor ki spriccel de o valamiert megsem tudja kiszivni . Valaki hasonlo helyzetben tudna segiteni? Nagyon elvagyok keseredve mar szoptanit (SNS) keszuleket is probaltam homeos bogyokat teakat de eggyik sem segit . Ennyi idos babat atlehet meg szoktatni cicire?
2016. okt. 9. 21:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem kap rá még rendesen, a cumisüvegnek elég a végét bekapni, és már jön is :) Próbálkozz tovább, kitartás!
2016. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast :) ugylatom hogy szepen haladunk egyre tobbszor raerez hogy hogyan is kene pedig megcsak 2napja probalkozok igy ahogy a Videokba mutatjak :)
2016. okt. 11. 18:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Ugyesek vagytok :)
2016. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!