Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Extrémnek mondott szoptatást...

Extrémnek mondott szoptatást gyermekeitekkel bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok azokról az anyukákról akik túl két év után is civit adnak gyermek(ük)et?Vagy szó mákkűl tovább álltok.

2016. nov. 30. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy az ő dolguk.
2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Te is nézted a tévében a videóban a melleire zoomoló csinimamit 2 nagy gyerekkel a mellein?

Hát nekem felfordult a gyomrom. De nem zavar ha valaki sokáig szoptat, csak nekem ne kelljen nézni. A kakilás is természetes dolog mégse akarom látni ahogy mások nyomják a sportszeletet.

Ezeknek az embereknek mentális problémái vannak nagyrészt, ahogy a pszichológus is megerősítette.

2016. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ket ev utan tag fogalom.


Harombol ketto gyerekemet sokaig szoptattam. Maganugy. Negy fal kozott tortent.

2016. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez olyan mint az ezerféle jógapózban szoptató idióta.


De ezeknek mindegy mivel, csak valamivel a középpontban legyenek.

2016. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ilyenkor az anya nem tud lekattanni a szoptatásról, a gyereknek már teljesen felesleges, nincs benne neki szükséges tápanyag. Nem tartom normális dolognak.
2016. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

én sem tartom normálisnak, szerintem az anyának hiányzik valami az életéből, persze nem mondom hogy a gyereknek rosszat tesz vele, a gyerek az anyja kozelségére vágyik, ha így kapja meg, akkor így kapja meg...hosszútávon viszont lehet gondot okozni vele a gyereknek. A barátnőm gyereke 2 múlt, szintén szoptatja igény szerinti elven, nem is ad neki tejterméket - mert hogy szerinte kiszopizza, ugyanakkor sosem fejt, fogalma sincs van e még annyi teje..- igy az amugy rossz evo gyereke nem nagyon jut kalciumhoz, hust is alig eszik, nem is csoda hogy rossz evo ha etkezesek kozott cicit kap, raadasul az anyukaja ezzel orvosol mindent: hisztit, esést, betegséget - nem csoda hogy hisztis maga a gyerek is, -4 fokban a játszón ma is uvolteni kezdett a ciciert es el kellett menniuk haza....kérdem én jó ez a gyereknek a hosszutavu fejlodese szempontjabol?


aki 2-3 eves gyereket csak ejjel szoptat, nem ilyen szelsoseges mint az altalam fent leirt eset, arra azt mondom nem zavar hisz ugy sem latom, talan nem is tudok rola sok baratnomnel, de ettol fuggetlen nem tartom jonak hiszen annak kovetkezmenye hogy a szulo nem tudta/nem akarja elvalasztani a gyereket, ami egy 3 eves vagy meg nagyobb gyerek eseteben nem vall valami hatarozott jellemre..

2016. dec. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 éves korig normális
2016. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig, ameddig cumit, tapszert/tejitalt kap a gyerek, szerintem a szoptatas is rendben kellene, hogy legyen. A WHO minimum 2 eves korig ajanlja felso korlat nelkul. Regen a 3 eves kort mar extremnek ereztem, aztan lett gyerekem, aki most 2,5 eves, es nehezen megy a leszokas, pedig tobbszor nekifutottunk mar. Mar vanolyan szakvelemeny is, hogy jobb megvarni, hogy magatol dontson ugy, hogy nem keri. Azt nem ertem, hogy hogyan tudna az anya a szoptatast eroltetni, lobogo mellekkel fut a gyerek utan, vagy mii?:D En pont az ellenkezojet latom, es tapasztalom is, hogy mar terhesse valik a szopi, de a gyerek annyira ragaszkodik, illetve az altatast, hisztikezelest, betegsegek kezelest olyan szinten megkonnyiti, hogy az anyuka inkabb beadja a derekat, es var meg az elvalasztassal.
2018. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!