Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyuka vagyok,...

Szoptató anyuka vagyok, nagyon keveset alszom. Sajnos már kezd az egészségem rovására menni. Kimerült vagyok. Mit lehet tenni ha feszült az ember? Gondolok homeós vagy gyógyteákra.

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 01:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
4 hónapos a pici. Ő remek alvó, este 9től alszik hajnali fél 4ig. Neki nincs gond az éjszakai alvàssal. Csak nekem! Éjfél mire àgyba zuhanok, fél 4kor szopi, gyerek durmol anya màr kukorékol. Köszönöm a vàlaszokat!
2016. dec. 20. 19:43
 12/15 anonim ***** válasza:
mit csinálsz ejfelig? es miert kelsz 4kor?
2016. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Agyalok, nyugtalan vagyok, tévé nézéssel probàlom elterelni a figyelmem. hajnalba meg màr teszem a dolgom. férjemnek aznapra csomagolok reggelit ebédet uzsonnàt. A nagyobb gyermeknek is csomagolom a tízórait uzsonnàt. Aztàn el is telik az idő, és kelnek sorba.
2016. dec. 21. 05:22
 14/15 anonim ***** válasza:

pl ne tévézz mert túl terheli az idegremdszert elalvás előtt....tudom hogy most könnyebb elaludni vele de hosszutávon minőségi alváshoz vezet ha elhagyod a tévét, helyette olvass inkább egy könyvet, az is nyugtat és álmosít...az alvásod hormonális okokból lett rosszabb a szüléssel, szüléstől, jó darabig így marad, örülj hogy jó alvó a babád mert igy legalabb csak rajtad múlik az ellazulás, legalább ő nem szól bele a dolgokba...most gondold el ahol kólikás a kisebb és semmit sem alszik...

ha tartósan alvászavaraid vannak, alvásterapeutát is kereshetsz, biztos megkéri az árát egy beszélgetésnek, de szerintem van az a szint amikor mar ugy szenvedsz az insomniátol hogy inkább kifizeted....

2016. dec. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Persze mindent meg teszek azért, hogy tudjak aludni. Terhességem előtt se voltam jó alvó. De azért sokkal több időt aludtam. 3 hónapos koráig ő is pocakfàjós volt, délutàn és az esti óràkba sírt sokat. De ez az àllapot elmúlt szerencsére
2016. dec. 21. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!